Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left DVD a Blu-ray přehrávače a rekordéry

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Podporované disky
Značka Kapacita pevného disku
Typ
Vlastnosti Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

DVD a Blu-ray přehrávače a rekordéry

Značka
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 137 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 137 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Seznam nabídek
123 chevron_right chevron_right

V dnešní online době není už DVD přehrávač běžnou součástí domácnosti. Mnozí z nás jsou ale pořád majiteli filmů a nahrávek na DVD a potrpí si na klasiku. V naší nabídce najdete zařízení, která kromě přehrání DVD disků, disponují i různými funkcemi. Věděli jste, že první DVD přehrávač vynalezla společnost Toshiba v roce 1996 v Japonsku? Do celého světa se tyto přehrávače dostaly až o rok později. Blu-ray přehrávače se na trhu objevily až v roce 2003, kdy společnost Sony představila první přehrávač s označením BDZ-S77. S pomocí těchto přehrávačů si budete moct pustit vaše oblíbené filmy, seriály, nahrávky nebo videa z dovolených, rodinných událostí.

Blu-ray přehrávače

Na rozdíl od předchůdců Blu-ray přehrávače poskytují kvalitnější zobrazení barev, rozlišení a podporují novější technologie jako například HDR nebo některé modely i 3D obraz. Blu-ray přehrávače s připojením WiFi nebo LAN můžete připojit k domácí síti nebo internetu, a ty vám pak umožní spustit obsah z úložišť nebo sledovat Netflix či YouTube.

Blu-ray přehrávač
DVD přehrávač

DVD přehrávače

DVD přehrávače jsou v současnosti vytlačovány streamovacími službami, ale na rozdíl od nich můžete přehrávat vaše oblíbené filmy, seriály nebo další nahrávky, které máte na DVD. Přehrávače snadno propojíte s vaší televizí pomocí SCART nebo HDMI kabelu. Jsou vybaveny o USB vstup pro připojení flash paměti nebo externích disků.

Přenosný DVD přehrávač

Přenosné DVD a Blu-ray přehrávače jsou vhodné při kempování nebo dlouhých cestách, pokud zrovna nemáte k dispozici notebook. Přehrávače jsou vybaveny mechanikou a displejem, který může být i otočný. Na přehrávačích si tak například ve stanu můžete pustit váš oblíbený film nebo prohlédnout pořízené fotografie či videa.

Přenosný DVD přehrávač
DVD přehrávač do auta

DVD přehrávač do auta

DVD přehrávače do automobilů jsou ideálním řešením pro dlouhé rodinné cesty na dovolenou. Během cesty můžete dětem pustit oblíbený seriál nebo film, a tak dětem cesta rychleji uteče. Přehrávače můžete napájet z autozásuvky. Některé modely mají slot na paměťovou kartu.

Jak vyčistit DVD přehrávač?

DVD a Blu-ray přehrávače je třeba čistit, aby nedocházelo k přeskakování videa nebo k zrnění obrazu. Obal přehrávače můžete otřít vlhkým hadříkem, který nepouští kusy látky. Do míst, kam se hadřík nedostane můžete použít vlhký vatový tampon. Čištění vnitřku přehrávače je náročnější, pokud nechcete porušit záruku přehrávače, můžete koupit speciální čistící disk, který vyčistí čtečku přehrávače. Jednoduše jej vložíte do přehrávače a zvolíte přehrání, disk udělá práci za vás. Jestli se disk jen točí a nečistí, nebo vůbec nezajede do přehrávače, je třeba důkladně očistit interiér přehrávače.

Jak vybrat DVD přehrávač?

Při výběru vhodného přehrávače se zaměřte na místo, kde budete přehrávač používat a jaké disky budete do přehrávače vkládat. Pokud máte doma Blu-ray disky, doporučujeme pořídit Blu-ray přehrávač, který umožňuje přehrávání videí a filmů ve vyšší kvalitě. Dále se přehrávače rozdělují podle počtu vstupů a formátů, které přehrávače zvládnou přehrát. Kromě základních vlastností a funkcí může být přehrávač schopen vyhledat a přehrát rádiové stanice.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up