Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Dýka HLINKOVY DOPRAVNÍ GARDY H.D.G.- SLOVENSKÝ STÁT, R! TOP

(6936472860)
Cena
31 200 Kč
Ukončeno ve středu 31. 10. 2018, 18:20:05
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce

Originál dýka pro příslušníky dopravní služby Hlinkovy gardy (z let 1939-1944) z období Slovenského státu!

 

Popis:

 

Dýka je v původním stavu a s krásnou patinou. Čepel v původní délce i šířce, značená 11. Záštita (značená HDG- Hlinkova dopravná garda) a hlavice (ve tvaru orlí hlavy) z mosazi, rukojeť ze dřeva. Pouzdro magnetické, černě lakované, kování z mosazi. Dýka v pouzdru pevně drží. 

 

 

Velmi dobrý sbírkový stav patrný z fotek. ORIGINALITU ZARUČUJI.

 

„Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji."

 

Více fotek:

 

 

 

  

Originál dýka pro příslušníky dopravní služby Hlinkovy gardy (z let 1939-1944) z období Slovenského státu! Popis: Dýka je v původním stavu a s krásnou patinou. Čepel v původní délce i šířce, značená 11. Záštita (značená HDG- Hlinkova dopravná garda) a hlavice (ve tvaru orlí hlavy) z mosazi, rukojeť ze dřeva. Pouzdro magnetické, černě lakované, kování z mosazi. Dýka v pouzdru pevně drží. Velmi dobrý sbírkový stav patrný z fotek. ORIGINALITU ZARUČUJI. „Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji." Více fotek:
Nabídka č. 6936472860Zobrazení: 1084