Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Elektrická deska MANTA MSB9014 max. 120 kg 12 km / h - Sport a turistika
Elektrická deska MANTA MSB9014 max. 120 kg 12 km / h - Sport a turistika
1 z 1
Nové

Elektrická deska MANTA MSB9014 max. 120 kg 12 km / h

Kup teď
Cena
4 750 Kč
K dispozici
50 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Balík Na poštu 159 Kč
Balík Do ruky 199 Kč
Přeprava s dobírkou 259 Kč
Mezinárodní přeprava 369 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Elektrická deska MANTA MSB9014 max. 120 kg 12 km / h
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu


e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Elektrická deska MANTA MSB9014 max. 120 kg 12 km / h

 

 

 

Elektrický skateboard MSB9014 VIPER II - SMART BALANCE BOARD 6,5 "+ ZDARMA Rádio Mini Manta MINI FM01 WASP s baterkou


NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PARAMETRY:

Zařízení je určeno pro aktivní lidi
6,5 palcová kola
Vybaven lithiovou baterií 4,4 Ah 36 V
Kontrola vyvážením těla
Dosah 15 km
Maximální hmotnost je 120 kg
Provozní doba je 180 min
Perfektní pomůcka

Elektrický skateboard MSB9014 VIPER II - SMART je zařízení určené pro aktivní lidi, kteří ocení využití nejnovějších technologických řešení. Díky kolům s průměrem 6,5 palce bude toto zařízení extrémně snadné a příjemné pokrýt krátké vzdálenosti.

Jeden svého druhu

Deska je vybavena lithiovou baterií 4,4 Ah 36 V, díky které zajišťuje dlouhodobou jízdu - jedno nabití může pokrýt až 15 km rychlostí až 12 km / h. Doba úplného nabití baterie je přibližně 3 hodiny. Zařízení překonává kopce s maximálním sklonem 15 stupňů. Výběrem Manta MSB9014 Viper II si budete jisti rychlou a vzrušující jízdou!

Zábava pro každého

Manta MSB9014 Viper II nabízí nejen zážitek z jízdy, ale také příjemné pro oko. Moderní design uspokojí všechny fanoušky modernosti - zařízení je vyrobeno z odolných materiálů v odstínech tmavě modré a celek je doplněn efektivním LED osvětlením.

Velmi snadné ovládání

Skateboard je vybaven systémem stabilizace kolejí. To vám umožní udržovat určité držení těla při pohybu na jakémkoli povrchu. Zvládnutí ovládání desky nebude obtížné a po chvíli bude možné provést evoluci.

Vítejte ve světě prémiových produktů!
Vysoce kvalitní zpracování a vybrané materiály zajišťují spokojenost s použitím. Seznamte se nyní s celou řadou našich prémiových produktů!

Technická specifikace
Doba nabíjení [min]: 180
Barva: modrá
Ložiska: nelze použít
Maximální rychlost [km / h]: 12
Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
Maximální úhel jízdy na svahu: 15 stupňů
Maximální dosah na jedno nabití [km]: 15
Výkon [W]: 700
Výrobce: Manta
Typ: Elektrický
Průměr kola: 6,5 palce
Typ: Hoverboard

 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Elektrická deska MANTA MSB9014 max. 120 kg 12 km / h Elektrický skateboard MSB9014 VIPER II - SMART BALANCE BOARD 6,5 "+ ZDARMA Rádio Mini Manta MINI FM01 WASP s baterkou NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PARAMETRY: Zařízení je určeno pro aktivní lidi 6,5 palcová kola Vybaven lithiovou baterií 4,4 Ah 36 V Kontrola vyvážením těla Dosah 15 km Maximální hmotnost je 120 kg Provozní doba je 180 min Perfektní pomůcka Elektrický skateboard MSB9014 VIPER II - SMART je zařízení určené pro aktivní lidi, kteří ocení využití nejnovějších technologických řešení. Díky kolům s průměrem 6,5 palce bude toto zařízení extrémně snadné a příjemné pokrýt krátké vzdálenosti. Jeden svého druhu Deska je vybavena lithiovou baterií 4,4 Ah 36 V, díky které zajišťuje dlouhodobou jízdu - jedno nabití může pokrýt až 15 km rychlostí až 12 km / h. Doba úplného nabití baterie je přibližně 3 hodiny. Zařízení překonává kopce s maximálním sklonem 15 stupňů. Výběrem Manta MSB9014 Viper II si budete jisti rychlou a vzrušující jízdou! Zábava pro každého Manta MSB9014 Viper II nabízí nejen zážitek z jízdy, ale také příjemné pro oko. Moderní design uspokojí všechny fanoušky modernosti - zařízení je vyrobeno z odolných materiálů v odstínech tmavě modré a celek je doplněn efektivním LED osvětlením. Velmi snadné ovládání Skateboard je vybaven systémem stabilizace kolejí. To vám umožní udržovat určité držení těla při pohybu na jakémkoli povrchu. Zvládnutí ovládání desky nebude obtížné a po chvíli bude možné provést evoluci. Vítejte ve světě prémiových produktů! Vysoce kvalitní zpracování a vybrané materiály zajišťují spokojenost s použitím. Seznamte se nyní s celou řadou našich prémiových produktů! Technická specifikace Doba nabíjení [min]: 180 Barva: modrá Ložiska: nelze použít Maximální rychlost [km / h]: 12 Maximální hmotnost uživatele: 120 kg Maximální úhel jízdy na svahu: 15 stupňů Maximální dosah na jedno nabití [km]: 15 Výkon [W]: 700 Výrobce: Manta Typ: Elektrický Průměr kola: 6,5 palce Typ: Hoverboard Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství

Nabídka č. 6989739926 Vystaveno 02.04. 10:04 Zobrazení: 20