Vyberte si kategorii
Elektrický holicí strojek s 3D plovoucími hlavami Flyco FS370RU, černá - Péče o tělo a zdraví
Elektrický holicí strojek s 3D plovoucími hlavami Flyco FS370RU, černá - Péče o tělo a zdraví
1 z 1
Nové

Elektrický holicí strojek s 3D plovoucími hlavami Flyco FS370RU, černá

(7006918108)
Cena
1 000 Kč
K dispozici
100 ks
1 ks
2 sledují
Doprava
Kurýr 60 Kč
Kurýr s dobírkou 119 Kč
Osobní převzetí
Přerov I - Město
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Značka
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Elektrický holicí strojek s 3D plovoucími hlavami Flyco FS370RU, černá


Stav produktu: Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Záruka 24 měsíců.


Tento prémiový, cenami ověnčený elektrický holicí strojek Flyco je vybaven čepelí se 3D plovoucí hlavou pro vynikající blízkost, pro rychlé a efektivní oholení. Vysoce kvalitní dárek pro vaše milované muže.Vlastnosti:3D plovoucí hlavy: Automatické oholení se přizpůsobí každé křivce vašeho obličeje, krku a čelisti pomocí samoostřících břitů.

IPX7 Vodotěsné: Můžete si užít holení ve sprše s gelem nebo pěnou, abyste získali lepší holicí efekt a zážitek. Odnímatelná a plně omyvatelná hlava pro snadnější čištění pod kohoutkem.

Vyskakovací zastřihovač: Lepší zážitek z holení díky použití vyskakovacího zastřihovače k ​​oholení kotlet a tvarů vousů. Holicí hlavu dobře udržujte s ochranným krytem.

Pohodlné ovládací tlačítko: Tlačítko s jedním tlačítkem pro pohodlí uživatele, užijte si čas holení kdekoli a kdykoli.


Technické specifikace:


Výrobce: Flyco

Číslo modelu: FS370RU

Barva: Černá

Typ napájení: Nabíjecí

Materiál: ABS

Funkce: Holicí strojek

Napětí: 100-240 V 50/60 Hz

Spotřeba: 2W

Velikost: 14,5 * 5,5 cm

Seznam balení:1 * Břitva

1 * Napájecí kabel

1 * Čisticí kartáček

Elektrický holicí strojek s 3D plovoucími hlavami Flyco FS370RU, černá Stav produktu: Zboží spadá do kategorieA - NOVÉ.Záruka 24 měsíců. Tento prémiový, cenami ověnčený elektrický holicí strojek Flyco je vybaven čepelí se 3D plovoucí hlavou pro vynikající blízkost, pro rychlé a efektivní oholení. Vysoce kvalitní dárek pro vaše milované muže.Vlastnosti:3D plovoucí hlavy: Automatické oholení se přizpůsobí každé křivce vašeho obličeje, krku a čelisti pomocí samoostřících břitů. IPX7 Vodotěsné: Můžete si užít holení ve sprše s gelem nebo pěnou, abyste získali lepší holicí efekt a zážitek. Odnímatelná a plně omyvatelná hlava pro snadnější čištění pod kohoutkem. Vyskakovací zastřihovač: Lepší zážitek z holení díky použití vyskakovacího zastřihovače k ​​oholení kotlet a tvarů vousů. Holicí hlavu dobře udržujte s ochranným krytem. Pohodlné ovládací tlačítko: Tlačítko s jedním tlačítkem pro pohodlí uživatele, užijte si čas holení kdekoli a kdykoli. Technické specifikace: Výrobce: Flyco Číslo modelu: FS370RU Barva: Černá Typ napájení: Nabíjecí Materiál: ABS Funkce: Holicí strojek Napětí: 100-240 V 50/60 Hz Spotřeba: 2W Velikost: 14,5 * 5,5 cm Seznam balení:1 * Břitva 1 * Napájecí kabel 1 * Čisticí kartáček
Nabídka č. 7006918108Zobrazení: 2