Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Elektrický skateboard MSB002 COBRA + SPEAKER ZDARMA - Sport a turistika
Elektrický skateboard MSB002 COBRA + SPEAKER ZDARMA - Sport a turistika
1 z 1
Nové

Elektrický skateboard MSB002 COBRA + SPEAKER ZDARMA

Kup teď
1x zakoupeno
4 650 Kč
K dispozici
48 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Balík Na poštu 159 Kč
Balík Do ruky 199 Kč
Přeprava s dobírkou 259 Kč
Mezinárodní přeprava 369 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Elektrický skateboard MSB002 COBRA + SPEAKER ZDARMA
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu


e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Elektrický skateboard MSB002 COBRA + SPEAKER ZDARMA

 

 

 

Elektrický skateboard Manta MSB002 Smart Balance Board + ZDARMA Rádio Mini Manta MINI FM01 WASP s baterkou

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PARAMETRY:

Elektrický skateboard Cobra.
Výkon motoru je 2x 350 W.
Produkt může dosáhnout rychlosti až 12 km / h.
Lithium-iontová baterie vám umožní cestovat až 12 km.
Perfektní pomůcka

Smart Balance Board MSB002 COBRA je dalším modelem populárního elektrického skateboardu v portfoliu Manta. Manta Cobra, ve srovnání s předchozím modelem, tj. Viper MSB001 se vyznačuje především většími, 10palcovými koly se zvýšenou přilnavostí.

Velké možná víc

Nová nafukovací kola umožňují jízdu na méně rovném terénu, nejen na rovném povrchu. Skateboard dokáže překonat silnici s úhlem sklonu až 15 stupňů. To znamená, že se snadno dokáže vyrovnat s malými kopci.

Výkonný motor

Manta MSB002 Cobra má výkonné motory o výkonu 2 x 350 W, které umožňují jízdu rychlostí až 12 km / h. Pro zvýšení bezpečnosti uživatele je skateboard vybaven zvukovou signalizací informující o překročení bezpečné rychlosti. Na jedno nabití baterie dokáže ujet až 12 km a je schopen vydržet hmotnost až 120 kilogramů.

Radost na kolech

Skateboard může působit jako hračka nebo originální pomůcka pro ty, kteří jsou fascinováni technologickými inovacemi. Manta Cobra s vestavěným gyroskopem je mimořádně moderní dopravní prostředek. Ovládání desky je velmi snadné a provádí se snadno pomocí minimální rovnováhy těla. Pokročilý design umožňuje provádět piruety a další sofistikované evoluce. Je to také výhledová elektrická alternativa populárního skútru, ale bez použití rukou. Speciální zvukový a světelný signál upozorní uživatele předem na vybitou baterii. Každý model desky Manta Smart Balance MSB002 COBRA je vybaven další taškou pro snadnější přepravu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Typ skateboardu
Kontrola vyvážení těla a pohybu chodidla
Sdělení č
Dosah (km) 12
Napájení lithiová baterie
Materiál, plast
Rozměry (mm) 290 x 270 x 650
Hmotnost (kg) 14
Další parametry


Výkon (W): 2x 350
Nosnost (kg): 120
Doba nabíjení (min): asi 3 hodiny
Velikost kola (palce): 10
Vzdálenost od země (mm): 65
Maximální rychlost (km / h): 12
Černá barva
Cobra linie

 

 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Elektrický skateboard MSB002 COBRA + SPEAKER ZDARMA Elektrický skateboard Manta MSB002 Smart Balance Board + ZDARMA Rádio Mini Manta MINI FM01 WASP s baterkou NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PARAMETRY: Elektrický skateboard Cobra. Výkon motoru je 2x 350 W. Produkt může dosáhnout rychlosti až 12 km / h. Lithium-iontová baterie vám umožní cestovat až 12 km. Perfektní pomůcka Smart Balance Board MSB002 COBRA je dalším modelem populárního elektrického skateboardu v portfoliu Manta. Manta Cobra, ve srovnání s předchozím modelem, tj. Viper MSB001 se vyznačuje především většími, 10palcovými koly se zvýšenou přilnavostí. Velké možná víc Nová nafukovací kola umožňují jízdu na méně rovném terénu, nejen na rovném povrchu. Skateboard dokáže překonat silnici s úhlem sklonu až 15 stupňů. To znamená, že se snadno dokáže vyrovnat s malými kopci. Výkonný motor Manta MSB002 Cobra má výkonné motory o výkonu 2 x 350 W, které umožňují jízdu rychlostí až 12 km / h. Pro zvýšení bezpečnosti uživatele je skateboard vybaven zvukovou signalizací informující o překročení bezpečné rychlosti. Na jedno nabití baterie dokáže ujet až 12 km a je schopen vydržet hmotnost až 120 kilogramů. Radost na kolech Skateboard může působit jako hračka nebo originální pomůcka pro ty, kteří jsou fascinováni technologickými inovacemi. Manta Cobra s vestavěným gyroskopem je mimořádně moderní dopravní prostředek. Ovládání desky je velmi snadné a provádí se snadno pomocí minimální rovnováhy těla. Pokročilý design umožňuje provádět piruety a další sofistikované evoluce. Je to také výhledová elektrická alternativa populárního skútru, ale bez použití rukou. Speciální zvukový a světelný signál upozorní uživatele předem na vybitou baterii. Každý model desky Manta Smart Balance MSB002 COBRA je vybaven další taškou pro snadnější přepravu. TECHNICKÉ PARAMETRY Typ skateboardu Kontrola vyvážení těla a pohybu chodidla Sdělení č Dosah (km) 12 Napájení lithiová baterie Materiál, plast Rozměry (mm) 290 x 270 x 650 Hmotnost (kg) 14 Další parametry Výkon (W): 2x 350 Nosnost (kg): 120 Doba nabíjení (min): asi 3 hodiny Velikost kola (palce): 10 Vzdálenost od země (mm): 65 Maximální rychlost (km / h): 12 Černá barva Cobra linie Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství

Nabídka č. 6987708677 Vystaveno 31.03. 17:03 Zobrazení: 26