Vyberte si kategorii
Elektronická cigareta Eleaf Mini Stick - černá - Lékárna a zdraví
Elektronická cigareta Eleaf Mini Stick - černá - Lékárna a zdraví
Elektronická cigareta Eleaf Mini Stick - černá - Lékárna a zdraví
Elektronická cigareta Eleaf Mini Stick - černá - Lékárna a zdraví
1 z 3
Nové

Elektronická cigareta Eleaf Mini Stick - černá

(7045565292)
Cena
199 Kč
K dispozici
32 ks
1 ks
4 sledují
Doprava
Kurýr 60 Kč
Kurýr s dobírkou 119 Kč
Osobní převzetí
Přerov I - Město
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)

ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET. 


Eleaf Mini iStick Grip 1050mAh je drobnější a zjednodušená verze původního iStick. Jeho délka je pouhých 52 mm. Kapacita baterie je 1050 mAh a zvládne až 10W. Napětí si tak můžete nastavit od 3,3V do 5V. Ve spojení s vhodným tankem nebo clearomizérem tak může Mini iStick nejednoho uživatele příjemně překvapit svým výkonem. Na vrchní část Mini iStick se ještě vešel malý LED displeji, díky němuž budete neustále informování o tom, jak dlouze jste z vaší e-cigarety potáhli, jaké je vaše výstupní napětí a jak silná je baterie. O takovém luxusu si může většina podobných zařízení nechat jen zdát. Hledáte-li tak něco malého, kompaktního, co se bez problému schová ve vaší dlani a co bez obav můžete zasunout do kapsy, aniž byste museli nějak drasticky omezit výkon, Mini iStick bude pro vás skvělou volbou.


Parametry:

Kapacita: 1050mAh

Výstupní napětí: 3,3V-5,0Ω

Maximální výkon: 10W

LED obrazovka ukazuje délku potahu, sílu baterie a aktuální napětí

Nabíjení přes USB

510 závit

Rozměry: 23,5 x 52 x 21mm

ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET. Eleaf Mini iStick Grip 1050mAh je drobnější a zjednodušená verze původního iStick. Jeho délka je pouhých 52 mm. Kapacitabaterieje 1050 mAh a zvládne až 10W. Napětí si tak můžete nastavit od 3,3V do 5V. Ve spojení s vhodným tankem nebo clearomizérem tak může Mini iStick nejednoho uživatele příjemně překvapit svým výkonem. Na vrchní část Mini iStick se ještě vešel malý LED displeji, díky němuž budete neustále informování o tom, jak dlouze jste z vaší e-cigarety potáhli, jaké je vaše výstupní napětí a jak silná je baterie. O takovém luxusu si může většina podobných zařízení nechat jen zdát. Hledáte-li tak něco malého, kompaktního, co se bez problému schová ve vaší dlani a co bez obav můžete zasunout do kapsy, aniž byste museli nějak drasticky omezit výkon, Mini iStick bude pro vás skvělou volbou. Parametry: Kapacita: 1050mAh Výstupní napětí: 3,3V-5,0Ω Maximální výkon: 10W LED obrazovka ukazuje délku potahu, sílu baterie a aktuální napětí Nabíjení přes USB 510 závit Rozměry: 23,5 x 52 x 21mm
Nabídka č. 7045565292Zobrazení: 52