Vyberte si kategorii
Elektronická cigareta Squeeze box Phantom black - Lékárna a zdravíElektronická cigareta Squeeze box Phantom black - Lékárna a zdravíElektronická cigareta Squeeze box Phantom black - Lékárna a zdraví
Elektronická cigareta Squeeze box Phantom black - Lékárna a zdraví
1 z 3
Nové

Elektronická cigareta Squeeze box Phantom black

(7045567344)
Cena
690 Kč
K dispozici
15 ks
1 ks
Žádný sledující
Doprava
Kurýr 60 Kč
Kurýr s dobírkou 119 Kč
Osobní převzetí
Přerov I - Město
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Doba záruky (měsíců)
Kód zboží

ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET. 


Phantom 2 v 1 vape mod pro 510 vape kazety. Kompletní vape sada s olejovou kazetou, voskovým adaptérem a Mod baterií se 4 nastaveními napětí a funkcí předehřátí.


Jak je možné udělat nejlepší luxusní skrýš pro vapování ještě lepší a honosnější? To může být náročný úkol, ale týmu z HoneyStick se to povedlo s touto úžasnou luxusní skrýší. Obsahuje všechny skvělé funkční a výkonnostní vlastnosti Phantom Concealer 2 v 1, takže získáváte světovou třídu výkonu pro vapování s vašimi předplněnými olejovými kazetami s 510 závitem a silné Stealth dávky s voskovým adaptérem s 4 nastaveními výkonu a funkci předehřátí. Nemusíte se starat o neustálé nošení nabíjecího kabelu, protože baterie s vysokou kapacitou 1000mAh udrží náboj v průměru 3x déle než většina ostatních skrýší. A nyní zpět k luxusu... kovy použité jsou silnější kartáčovaný hliník, který dodává ozdobným částem exotický vzhled a tón, podpisová spoušť s akcí stlačení je vyrobena z silnějšího kovu a je hluboce rytá hexagonálním znakem HoneyStick, což poskytuje bohatě texturovanou rukojeť. Tělo jednotky je vybaveno karbonovým vláknem, koženým lemem pro hladkou a elegantní rukojeť, a odlišuje se od jakékoliv jiné skrýše. Tento limitovaný vape nejenže postaví výkon na zkoušku, ale je to také luxusní kousek, který křičí kvalitou a je luxusním high-end doplňkem.

ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET.Phantom 2 v 1 vape mod pro 510 vape kazety. Kompletní vape sada s olejovou kazetou, voskovým adaptérem a Mod baterií se 4 nastaveními napětí a funkcí předehřátí.Jak je možné udělat nejlepší luxusní skrýš pro vapování ještě lepší a honosnější? To může být náročný úkol, ale týmu z HoneyStick se to povedlo s touto úžasnou luxusní skrýší. Obsahuje všechny skvělé funkční a výkonnostní vlastnosti Phantom Concealer 2 v 1, takže získáváte světovou třídu výkonu pro vapování s vašimi předplněnými olejovými kazetami s 510 závitem a silné Stealth dávky s voskovým adaptérem s 4 nastaveními výkonu a funkci předehřátí. Nemusíte se starat o neustálé nošení nabíjecího kabelu, protože baterie s vysokou kapacitou 1000mAh udrží náboj v průměru 3x déle než většina ostatních skrýší. A nyní zpět k luxusu... kovy použité jsou silnější kartáčovaný hliník, který dodává ozdobným částem exotický vzhled a tón, podpisová spoušť s akcí stlačení je vyrobena z silnějšího kovu a je hluboce rytá hexagonálním znakem HoneyStick, což poskytuje bohatě texturovanou rukojeť. Tělo jednotky je vybaveno karbonovým vláknem, koženým lemem pro hladkou a elegantní rukojeť, a odlišuje se od jakékoliv jiné skrýše. Tento limitovaný vape nejenže postaví výkon na zkoušku, ale je to také luxusní kousek, který křičí kvalitou a je luxusním high-end doplňkem.
Nabídka č. 7045567344Zobrazení: 11