Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Endoskop 3 v 1 - TV, audio, video
Endoskop 3 v 1 - TV, audio, video
Endoskop 3 v 1 - TV, audio, video
Endoskop 3 v 1 - TV, audio, video
Endoskop 3 v 1 - TV, audio, video
Endoskop 3 v 1 - TV, audio, video
Endoskop 3 v 1 - TV, audio, video
Endoskop 3 v 1 - TV, audio, video
1 z 7
Nové

Endoskop 3 v 1

(7045761548)
4 přihazovali
131,16 Kč
Ukončeno v sobotu 23. 9. 2023, 20:34:00
Vyhráno uživatelem P...o
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
8 sledovalo
4 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Pomocí USB-C endoskop můžete sami snadno prozkoumávat těžko přístupná místa a uděláte si všude přesný obraz. Pevný kabel je ideální pro kontrolu poškození či koroze trubek a vedení v domě nebo automobilu. Přísvit pomocí LED diod zajišťuje optimální osvětlení.

Endoskop je ideálním řešením pro domácí kutily, modeláře a příležitostné biology, například pro prohledávání zvířecích úkrytů typu krtčích chodeb nebo ptačích budek.

Jednoduchost použití zajišťuje možnost propojení jak s mobilním telefonem, tak s notebookem.

Endoskop není vhodný pro lékařské účely.

Aplikace:
Kameru lze používat s libovolnou kompatibilní aplikací dostupnou na Google Play.
Vyzkoušeli jsme pro vás následující aplikace, které jsou zdarma a bez reklam:
AN98
Elementary USB Camera
iCamShow-USB camera
USB Camera Standard
Kompatibilita aplikací se může lišit dle verze Android v telefonu. Kamera je kompatibilní s aplikací „Kamera“, která je předinstalovaná ve Windows 10

Vlastnosti:

kvalitní obraz
možnost nahrávání videa
jednoduché použití
skladnost a přenosnost
pevný kabel
Parametry:

průměr sondy: 5,5 mm
délka kabelu: 2 m
rozlišení: 640×480
zaostřovací vzdálenost: 30 – 100 mm
provozní teplota: –20 – 85 °C
přisvícení: bílé LED
nástavce: magnet, zrcátko, háček
voděodolnost: IP67
konektor: USB-C
redukce: USB
kompatibilita: Android, Windows
Profesionální boroskopy / inspekční endoskopy / videoskopy /endoskopické inspekční kamery jsou přístroje určené pro prohlížení nepřístupných míst. Některé typy mají možnost pořízení digitální fotografie nebo videa. Jsou vybaveny kamerou s malým průměrem a přisvětlením na pružném nebo pevném nástavci různých délek. Délka nástavce se může pohybovat od několika desítek cm až po několik desítek metrů. Endoskopy jsou ideálním nástrojem pro nahlížení nepřístupných míst v automobilech (motorech), strojních soustrojích, stavebních konstrukcích, v potrubí i kanalizaci.


Obsah balení
endoskop
sada nástavců (magnet, zrcadlo, háček)
redukce na USB
Pomocí USB-C endoskop můžete sami snadno prozkoumávat těžko přístupná místa a uděláte si všude přesný obraz. Pevný kabel je ideální pro kontrolu poškození či koroze trubek a vedení v domě nebo automobilu. Přísvit pomocí LED diod zajišťuje optimální osvětlení.Endoskop je ideálním řešením pro domácí kutily, modeláře a příležitostné biology, například pro prohledávání zvířecích úkrytů typu krtčích chodeb nebo ptačích budek.Jednoduchost použití zajišťuje možnost propojení jak s mobilním telefonem, tak s notebookem.Endoskop není vhodný pro lékařské účely.Aplikace:Kameru lze používat s libovolnou kompatibilní aplikací dostupnou na Google Play.Vyzkoušeli jsme pro vás následující aplikace, které jsou zdarma a bez reklam:AN98Elementary USB CameraiCamShow-USB cameraUSB Camera StandardKompatibilita aplikací se může lišit dle verze Android v telefonu. Kamera je kompatibilní s aplikací „Kamera“, která je předinstalovaná ve Windows 10Vlastnosti:kvalitní obrazmožnost nahrávání videajednoduché použitískladnost a přenosnostpevný kabelParametry:průměr sondy: 5,5 mmdélka kabelu: 2 mrozlišení: 640×480zaostřovací vzdálenost: 30 – 100 mmprovozní teplota: –20 – 85 °Cpřisvícení: bílé LEDnástavce: magnet, zrcátko, háčekvoděodolnost: IP67konektor: USB-Credukce: USBkompatibilita: Android, WindowsProfesionální boroskopy / inspekční endoskopy / videoskopy /endoskopické inspekční kamery jsou přístroje určené pro prohlížení nepřístupných míst. Některé typy mají možnost pořízení digitální fotografie nebo videa. Jsou vybaveny kamerou s malým průměrem a přisvětlením na pružném nebo pevném nástavci různých délek. Délka nástavce se může pohybovat od několika desítek cm až po několik desítek metrů. Endoskopy jsou ideálním nástrojem pro nahlížení nepřístupných míst v automobilech (motorech), strojních soustrojích, stavebních konstrukcích, v potrubí i kanalizaci.Obsah baleníendoskopsada nástavců (magnet, zrcadlo, háček)redukce na USB
Nabídka č. 7045761548Zobrazení: 93