Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Flexibilní držák na telefon  - Mobily a chytrá elektronika
Flexibilní držák na telefon  - Mobily a chytrá elektronika
Flexibilní držák na telefon  - Mobily a chytrá elektronika
Flexibilní držák na telefon  - Mobily a chytrá elektronika
1 z 3
4 přihazovali
161 Kč
Ukončeno v úterý 26. 9. 2023, 20:46:08
Vyhráno uživatelem i...1
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
17 sledovalo
4 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Flexibilní držák na telefon je praktickým řešením pro vaši domácnost. S jeho pomocí můžete jednoduše přichytit váš telefon ke stolu, kuchyňské lince nebo poličce. S nastavitelným mechanismem si můžete zvolit, kde přesně chcete mít svůj telefon a zda ho chcete natočit na ležato nebo rovně.


Tento držák vám umožní snadné sledování oblíbených videí, video návodů a multitasking při práci nebo sledovat video návod při vaření. Už se nemusíte trápit s bolestí ruky při delších telefonátech. Stačí jednoduše nastavit telefon do požadované polohy a pohodlně komunikovat s rodinou nebo přáteli i prostřednictvím videohovoru.


Navíc, pokud potřebujete na chvíli zaujmout vaše dítě, můžete pomocí tohoto držáku umístit telefon tak, aby dobře vidělo, aniž by hrozilo jeho rozbití v případě, že by telefon upustilo.


Flexibilní držák na telefon je skvělým pomocníkem do každé domácnosti, který vám usnadní každodenní aktivity. Rozměry tohoto kvalitního produktu činí 11x20x20 cm, což zajišťuje jeho praktické použití i v omezených prostorech.

Nabízíme vám také možnost dražit až 14 dní od první vyhrané aukce a poté vše zaslat jedním balíkem za jedno poštovné. 

Pro více informací o našich nabídkách nás můžete sledovat na https://aukro.cz/uzivatel/MarXcom_/oblibit

Objevujte další skvělé nabídky do kuchyně, dílny i na zahradu.

Flexibilní držák na telefon je praktickým řešením pro vaši domácnost. S jeho pomocí můžete jednoduše přichytit váš telefon ke stolu, kuchyňské lince nebo poličce. S nastavitelným mechanismem si můžete zvolit, kde přesně chcete mít svůj telefon a zda ho chcete natočit na ležato nebo rovně.Tento držák vám umožní snadné sledování oblíbených videí, video návodů a multitasking při práci nebo sledovat video návod při vaření.Už se nemusíte trápit s bolestí ruky při delších telefonátech. Stačí jednoduše nastavit telefon do požadované polohy a pohodlně komunikovat s rodinou nebo přáteli i prostřednictvím videohovoru.Navíc, pokud potřebujete na chvíli zaujmout vaše dítě, můžete pomocí tohoto držáku umístit telefon tak, aby dobře vidělo, aniž by hrozilo jeho rozbití v případě, že by telefon upustilo.Flexibilní držák na telefon je skvělým pomocníkem do každé domácnosti, který vám usnadní každodenní aktivity. Rozměry tohoto kvalitního produktu činí 11x20x20 cm, což zajišťuje jeho praktické použití i v omezených prostorech.Nabízíme vám také možnost dražit až 14 dní od první vyhrané aukce a poté vše zaslat jedním balíkem za jedno poštovné.Pro více informací o našich nabídkách nás můžete sledovat nahttps://aukro.cz/uzivatel/MarXcom_/oblibitObjevujte další skvělé nabídkydo kuchyně, dílny i na zahradu.
Nabídka č. 7046054374Zobrazení: 64