Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Flexibilní držák pro POLAROID CUBE / MONKEY STAND - Foto příslušenství
Flexibilní držák pro POLAROID CUBE / MONKEY STAND - Foto příslušenství
1 z 1
Nové

Flexibilní držák pro POLAROID CUBE / MONKEY STAND

(7031480505)
Cena
448 Kč
Ukončeno v pondělí 2. 10. 2023, 12:37:12
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

STÁNEK NA OPICE

Stativ / Flexibilní držák na profilové prvky, trubky atd.

do kamer

Dedikovaný držák pro kamery POLAROID CUBE , fungující jako ministativ a umožňující instalaci kamer na profilované prvky a trubky o průměru 1 až 3 cm, jako jsou například řídítka jízdního kola.

Charakteristické vlastnosti rukojeti:

  • Určeno pro kamery POLAROID CUBE
  • Stabilní konstrukce, která slouží jako mini stativ
  • Flexibilní ramena, která umožňují uchycení kamery na profilované prvky a trubky, např. díky držáku kameru připevníme na řídítka kola, větev stromu, plot, dveře, kliku dveří, židli atd.
  • Vestavěný magnet pro okamžitou montáž a demontáž kamery v držáku
  • Možnost plynulého nastavení polohy kamery v rozsahu 360 stupňů v rovině rukojeti

produkt POLAROID

Držák POLAROID MONKEY STAND je inovativní, jedinečný držák s neobvyklým vzhledem a širokou škálou aplikací. Držák slouží jako stabilní mini stativ a umožňuje instalaci kamer POLAROID CUBE na profilované prvky a trubky o průměru 1 až 3 cm, jako jsou řídítka jízdních kol, větve stromů, plotové příčky, dveře, kliky, židle a mnoho dalších .

Rukojeť Monkey vypadá jako MONKEY. Zadní nohy jsou tuhé a stabilní, což umožňuje použití mini držáku stativu. Přední nohy jsou naproti tomu pružné, pružně se ohýbají a umožňují připevnění držáku ke všem druhům profilů, trubek či jiných prvků, ke kterým nás naše fantazie nasměruje.

Rukojeť je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž je velmi odolná a odolá i značné zátěži.

Držák byl navržen speciálně pro kameru POLAROID CUBE , díky čemuž se dokonale hodí pro toto zařízení a zaručuje stabilní a bezpečné upevnění kamery na zvolený povrch.

Držák má navíc zabudovaný magnet , který umožňuje rychlou montáž a demontáž kamery v hlavě držáku. Toto řešení navíc umožňuje plynulé nastavení polohy kamery, horizontálně, v rozsahu 360 stupňů. Díky tomu lze kameru POLAROID CUBE namontovat v libovolné požadované poloze a svou polohu kdykoli rychle a bezpečně změnit.

Níže uvádíme videa ukazující, jak funguje kamera POLAROID CUBE s různými typy montážních držáků. Zveme vás ke sledování.

Společnost POLAROID připravila velmi rozsáhlý systém různého montážního příslušenství, které vám umožní upevnit kameru POLAROID CUBE téměř kamkoli.


Kód zboží (SBkod): SB3248

STÁNEK NA OPICE Stativ / Flexibilní držák na profilové prvky, trubky atd. do kamer Dedikovaný držák pro kamery POLAROID CUBE , fungující jako ministativ a umožňující instalaci kamer na profilované prvky a trubky o průměru 1 až 3 cm, jako jsou například řídítka jízdního kola. Charakteristické vlastnosti rukojeti: Určeno pro kamery POLAROID CUBE Stabilní konstrukce, která slouží jako mini stativ Flexibilní ramena, která umožňují uchycení kamery na profilované prvky a trubky, např. díky držáku kameru připevníme na řídítka kola, větev stromu, plot, dveře, kliku dveří, židli atd. Vestavěný magnet pro okamžitou montáž a demontáž kamery v držáku Možnost plynulého nastavení polohy kamery v rozsahu 360 stupňů v rovině rukojeti produkt POLAROID Držák POLAROID MONKEY STAND je inovativní, jedinečný držák s neobvyklým vzhledem a širokou škálou aplikací. Držák slouží jako stabilní mini stativ a umožňuje instalaci kamer POLAROID CUBE na profilované prvky a trubky o průměru 1 až 3 cm, jako jsou řídítka jízdních kol, větve stromů, plotové příčky, dveře, kliky, židle a mnoho dalších . Rukojeť Monkey vypadá jako MONKEY. Zadní nohy jsou tuhé a stabilní, což umožňuje použití mini držáku stativu. Přední nohy jsou naproti tomu pružné, pružně se ohýbají a umožňují připevnění držáku ke všem druhům profilů, trubek či jiných prvků, ke kterým nás naše fantazie nasměruje. Rukojeť je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž je velmi odolná a odolá i značné zátěži. Držák byl navržen speciálně pro kameru POLAROID CUBE , díky čemuž se dokonale hodí pro toto zařízení a zaručuje stabilní a bezpečné upevnění kamery na zvolený povrch. Držák má navíc zabudovaný magnet , který umožňuje rychlou montáž a demontáž kamery v hlavě držáku. Toto řešení navíc umožňuje plynulé nastavení polohy kamery, horizontálně, v rozsahu 360 stupňů. Díky tomu lze kameru POLAROID CUBE namontovat v libovolné požadované poloze a svou polohu kdykoli rychle a bezpečně změnit. Níže uvádíme videa ukazující, jak funguje kamera POLAROID CUBE s různými typy montážních držáků. Zveme vás ke sledování. Společnost POLAROID připravila velmi rozsáhlý systém různého montážního příslušenství, které vám umožní upevnit kameru POLAROID CUBE téměř kamkoli. Kód zboží (SBkod): SB3248
Nabídka č. 7031480505Zobrazení: 10