Vyberte si kategorii
Ford Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním - HračkyFord Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním - HračkyFord Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním - HračkyFord Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním - HračkyFord Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním - HračkyFord Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním - HračkyFord Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním - Hračky
Ford Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním - Hračky
1 z 7
Použité

Ford Ranger Wildtrak 4x4 s dálkovým ovládáním

(7045933626)
Žádný příhoz
5 399 Kč
Končí ve čtvrtek 30. 11. 16:44
Kolik přihodit?
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
2 sledují
Žádný příhoz
Chcete koupit hned? Nabídněte prodejci cenu
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Věk
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Barva

Autíčko je minimálně použité, ale baterie jsou již staré a bude potřeba vyměnit 2x12V 7Ah. Autíčko může dítě řídit samo a nebo ho můžete vozit díky dálkovému ovládání.

Je nutný vlastní odvoz.Velký prostorný pickup Ford Ranger. Licencované vozidlo pečlivě vytvořené. LED osvětlení, světelné efekty a logo Ford.


Vozidlo může být ovládáno samostatně, nebo může rodič kontrolovat jízdu dítěte pomocí dálkového ovládání.Kola vozu jsou vyrobena z měkkého plastu EVA, který zajistí pohodlnou jízdu.Díky pohonu 4x4 a 3 rychlostem si vozidlo snadno poradí s kopci, hrboly nebo trávou. Auto s otevíracími dveřmi a kufrem bude obsahovat potřebné příslušenství potřebné během cesty. 


Hudební modul s předem načtenými veselými písněmi zajistí radostnou jízdu. Díky hudebnímu panelu si řidič může vybrat možnosti pro poslech rádia, předem načtenou hudbu nebo vlastní skladby MP3.

- auto je vybaveno kovovým klíčem (spustí zvuk motoru a rozsvítí světla)

- přepínač vpřed / vzad pro změnu směru

- přepínač pro změnu pohonu: 2x2, 4x4

- hudební panel obsahující: rádio, předem nahrané veselé písně, vstup USB, mini SD kartu, MP3, Bluetooth

- autíčko ovládané dálkovým ovládáním

- LED osvětlení vpředu + vzadu

- boční zrcátka

- měkká kola EVA

- bezpečnostní pásy

- pohodlné kožené sedadlo

- otevírání dveří

- prostorný kufr

- otevírání dveří zavazadlového prostoru z kufru a kapoty

- kovový klíčDálkové ovládání 2,4 GHz s funkcí rodičovského zámku:

- zapnutí dálkového ovládání (po zapnutí se synchronizuje s autem)

- tlačítko pro jízdu vpřed / vzad

- otáčení doprava / doleva

- S - 3 úrovně rychlosti

- STOP - brzda (blokování jízdy automobilu)Technické parametry elektrického autíčka:

- motor 4 x 12 V 45 W

- baterie 2 x 12 V 7Ah

- převodovka 3 x vpřed 1 x zpátečka

- rozměry vozidla: 139 x 83 x 80 cm

- maximální zatížení 35 kg

- hmotnost vozidla 30 kgAutíčko je minimálně použité, ale baterie jsou již staré a bude potřeba vyměnit 2x12V 7Ah. Autíčko může dítě řídit samo a nebo ho můžete vozit díky dálkovému ovládání.Je nutný vlastní odvoz.Velký prostornýpickup Ford Ranger.Licencované vozidlopečlivě vytvořené. LED osvětlení, světelné efekty a logo Ford.Vozidlo může být ovládáno samostatně, nebo může rodič kontrolovat jízdu dítěte pomocí dálkového ovládání.Kola vozu jsou vyrobena z měkkého plastu EVA, který zajistí pohodlnou jízdu.Díky pohonu 4x4 a 3 rychlostem si vozidlo snadno poradí s kopci, hrboly nebo trávou. Auto s otevíracími dveřmi a kufrem bude obsahovat potřebné příslušenství potřebné během cesty.Hudební modul s předem načtenými veselými písněmi zajistí radostnou jízdu. Díky hudebnímu panelu si řidič může vybrat možnosti pro poslech rádia, předem načtenou hudbu nebo vlastní skladby MP3.- auto je vybaveno kovovým klíčem (spustí zvuk motoru a rozsvítí světla)- přepínač vpřed / vzad pro změnu směru- přepínač pro změnu pohonu: 2x2, 4x4- hudební panel obsahující: rádio, předem nahrané veselé písně, vstup USB, mini SD kartu, MP3, Bluetooth- autíčko ovládanédálkovým ovládáním- LED osvětlení vpředu + vzadu- boční zrcátka- měkká kola EVA- bezpečnostní pásy- pohodlné kožené sedadlo- otevírání dveří- prostorný kufr- otevírání dveří zavazadlového prostoru z kufru a kapoty- kovový klíčDálkové ovládání 2,4 GHzs funkcí rodičovského zámku:- zapnutí dálkového ovládání (po zapnutí se synchronizuje s autem)- tlačítko pro jízdu vpřed / vzad- otáčení doprava / doleva- S - 3 úrovně rychlosti- STOP - brzda (blokování jízdy automobilu)Technické parametryelektrického autíčka:-motor 4 x 12 V 45 W- baterie 2 x 12 V 7Ah- převodovka 3 x vpřed 1 x zpátečka- rozměry vozidla: 139 x 83 x 80 cm- maximální zatížení 35 kg- hmotnost vozidla 30 kg
Nabídka č. 7045933626Zobrazení: 6