Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Fotopast MOULTRIE D-55IR XT - TOP - Střelba a myslivost
Fotopast MOULTRIE D-55IR XT - TOP - Střelba a myslivost
Fotopast MOULTRIE D-55IR XT - TOP - Střelba a myslivost
1 z 2
Nové

Fotopast MOULTRIE D-55IR XT - TOP

Skončeno
5 přihazovalo
340 Kč
Ukončeno v sobotu 29. 6. 2024, 20:30:00
Vyhráno uživatelem V...2
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 99 Kč
Kurýr 100 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
Fotopast MOULTRIE D-55IR XT - TOP
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Fotopast je nová nikdy nepoužita v přírodě.


Jedná se o velmi kvalitní fotopast, kvalitou nelze srovnávat s žádnou běžně dostupnou neznačkovou čínskou napodobeninou.


Neni český manuál


Záruka:Veškeré naše zboží nabízené na portálu AUKRO je z výprodejového skladu v USA . Zboží bylo použito pro nafocení propagačních materiálů a podobně, nebo jako předváděcí kus následně zabaleno znovu do originální krabice a zapečetěno. (pokud není uvedeno výslovně jinak ) je v 100% stavu, nepoužito, plně funkční a nenese vůbec žádné známky opotřebení ( pokud výslovně v popisu není uvedeno jinak) Na zboží není žádný servis a ani náhradní díly. Proto zboží fakturujeme jakou použitá (maketa ) ,ale nad rámec zákonných povinností v rámci maximální spokojenosti zákazníka dáváme na veškeré funkce produktu záruku 1 měsíc na vyzkoušení! !Vše nabízíme od 1Kč a jak bylo psáno na veškeré zboží nad rámec zákona nabízíme možnost vrácení v případě, že nebude fungovat tak jak má 1 měsíc od nákupu! 

Fotopast je nová nikdy nepoužita v přírodě. Jedná se o velmi kvalitní fotopast, kvalitou nelze srovnávat s žádnou běžně dostupnou neznačkovou čínskou napodobeninou. Neni český manuál Záruka:Veškeré naše zboží nabízené na portálu AUKRO je z výprodejového skladu v USA . Zboží bylo použito pro nafocení propagačních materiálů a podobně, nebo jako předváděcí kus následně zabaleno znovu do originální krabice a zapečetěno. (pokud není uvedeno výslovně jinak ) je v 100% stavu, nepoužito, plně funkční a nenese vůbec žádné známky opotřebení ( pokud výslovně v popisu není uvedeno jinak) Na zboží není žádný servis a ani náhradní díly. Proto zboží fakturujeme jakou použitá (maketa ) ,ale nad rámec zákonných povinností v rámci maximální spokojenosti zákazníka dáváme na veškeré funkce produktu záruku 1 měsíc na vyzkoušení! !Vše nabízíme od 1Kč a jak bylo psáno na veškeré zboží nad rámec zákona nabízíme možnost vrácení v případě, že nebude fungovat tak jak má 1 měsíc od nákupu!

Nabídka č. 7064828537 Vystaveno 19.06. 20:06 Zobrazení: 64