Vyberte si kategorii
František Nekolný "Česká mlátička" ČSR Boxer 1934-35 Ilsa SGC 3 - Sportovní sbírky
František Nekolný "Česká mlátička" ČSR Boxer 1934-35 Ilsa SGC 3 - Sportovní sbírky
František Nekolný "Česká mlátička" ČSR Boxer 1934-35 Ilsa SGC 3 - Sportovní sbírky
1 z 2

František Nekolný "Česká mlátička" ČSR Boxer 1934-35 Ilsa SGC 3

(7038375962)
Cena
15 000 Kč
2 sledují
Doprava
Balíkovna od 65 Kč
Zásilkovna od 80 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce

Gradovaná karta legendárního boxera Františka Nekolného z roku 1934/35.

Svedl 57 amatérských zápasů (51 výher, 3 nerozhodně, 1 prohra) a 55 profesionálních zápasů (34 výher, 16 proher, 15 nerozhodně).

Je označován za největšího průkopníka československého boxu. Kvůli svému stylu rychlé frekvence úderů získal přezdívku „Česká mlátička“.
Na gradované karty lze nahlížet dvěma způsoby 1) Sběratelství vyšší úrovně X 2) Moderní investice

Gradování (grading) je ohodnocení stavu/kvality dané karty.

Hodnotí se 4 základní parametry: rohy, hrany, povrch a centrování.

Každý na stupnici od 1 do 10 a výsledná známka se tedy skládá z těchto čtyř parametrů.

Karta je zatavena do tvrdého plastového obalu a tím je dokonale chráněna proti zubu času.

Stejně jako se dá investovat do zlata, obrazů, mincí a známek lze díky gradování investovat do sportovních karet.

V USA je to v dnešní době velmi populární možnost investice.

Největší cenu mají většinou karty s nejlepším hodnocením 9/10. Čím je karta vzácnější tím roste i cena u méně hodnocených karet.

Zvláštní kapitolou jsou velmi staré tzn "vintage" karty z let 1890-1940. U těch většinou na známce nezáleží.

Právě tyto karty často trhají prodejní rekordy.


Dnes existuje již několik desítek gradovacích společností. Mezi ty nejuznávanější patří společnosti PSA, BGS, SGC, CSG a HGA.

Karty od těchto společností se díky tomu prodávají za větší peníze jako stejná karta gradovaná od méně renomované společnosti.

Pokud se tedy rozhodnete investovat do karet doporučuji právě tyto společnosti.


Zdálo se že gradovací společnosti PSA a Beckett (BGS) jsou popularitou v USA nedostižné. Jejich dočasné zahlcení dokonale využila společnost SGC, která je podle současných čísel dvojkou na americké trhu gradovaných karet. Podařilo se jim překonat BGS.

Gradovaná karta legendárního boxera Františka Nekolného z roku 1934/35. Svedl 57 amatérských zápasů (51 výher, 3 nerozhodně, 1 prohra) a 55 profesionálních zápasů (34 výher, 16 proher, 15 nerozhodně). Je označován za největšího průkopníka československého boxu. Kvůli svému stylu rychlé frekvence úderů získal přezdívku „Česká mlátička“. Na gradované karty lze nahlížet dvěma způsoby 1) Sběratelství vyšší úrovně X 2) Moderní investice Gradování (grading) je ohodnocení stavu/kvality dané karty. Hodnotí se 4 základní parametry: rohy, hrany, povrch a centrování. Každý na stupnici od 1 do 10 a výsledná známka se tedy skládá z těchto čtyř parametrů. Karta je zatavena do tvrdého plastového obalu a tím je dokonale chráněna proti zubu času. Stejně jako se dá investovat do zlata, obrazů, mincí a známek lze díky gradování investovat do sportovních karet. V USA je to v dnešní době velmi populární možnost investice. Největší cenu mají většinou karty s nejlepším hodnocením 9/10. Čím je karta vzácnější tím roste i cena u méně hodnocených karet. Zvláštní kapitolou jsou velmi staré tzn "vintage" karty z let 1890-1940. U těch většinou na známce nezáleží. Právě tyto karty často trhají prodejní rekordy. Dnes existuje již několik desítek gradovacích společností. Mezi ty nejuznávanější patří společnosti PSA, BGS, SGC, CSG a HGA. Karty od těchto společností se díky tomu prodávají za větší peníze jako stejná karta gradovaná od méně renomované společnosti. Pokud se tedy rozhodnete investovat do karet doporučuji právě tyto společnosti. Zdálo se že gradovací společnosti PSA a Beckett (BGS) jsou popularitou v USA nedostižné. Jejich dočasné zahlcení dokonale využila společnost SGC, která je podle současných čísel dvojkou na americké trhu gradovaných karet. Podařilo se jim překonat BGS.
Nabídka č. 7038375962Zobrazení: 44