Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Frosch EKO Univerzální čistič malina 1000 ml  - Zařízení pro dům a zahradu
Frosch EKO Univerzální čistič malina 1000 ml  - Zařízení pro dům a zahradu
1 z 1
3 přihazovali
51 Kč
Ukončeno v úterý 3. 10. 2023, 20:23:10
Vyhráno uživatelem l...6
5 sledovalo
3 přihazovali
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
 • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Ekologický pomocník, který si hravě poradí s vodním kamenem, zaschlými skvrnami od mýdla a dalšími nečistotami. Univerzální octový čistič, jenž se stane nepostradatelným přípravkem do domácnosti. Obzvláště velkou službu vám udělá v koupelně a kuchyni. Můžete se spolehnout, že zajistí perfektní čistotu, brilantní lesk i účinné pohlcení pachů.


Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.


1000ml


Ekologický pomocník, který si hravě poradí s vodním kamenem, zaschlými skvrnami od mýdla a dalšími nečistotami. Univerzálníoctový čistič, jenž se stane nepostradatelným přípravkem do domácnosti. Obzvláště velkou službu vám udělá v koupelně a kuchyni. Můžete se spolehnout, že zajistí perfektní čistotu, brilantní lesk i účinné pohlcení pachů. Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v příroděsnadno biologicky odbouratelnýa nezanechává po sobě ekologickou stopu.Obaly jsouvyrobeny ze 100% recyklovanéhoa opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad. 1000ml
Nabídka č. 7046552647Zobrazení: 27