Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Fyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahradaFyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahradaFyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahradaFyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahradaFyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahradaFyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahradaFyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahradaFyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahrada
Fyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka! - Dům a zahrada
1 z 8
Nové

Fyearfly mini WIFI IP kamera, HD 1080P NOVÉzáruka!

(7046566949)
7 přihazovalo
241 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 28. 9. 2023, 21:16:24
Vyhráno uživatelem m...1
23 sledovalo
7 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Stav viz foto

vítejte v mých aukcích

Dražíte vždy to co je na fotkách

zboží je plně funkční

na veškeré zboží mnou prodávané dávám dva týdny záruku na odzkoušení

při koupi více kusů platíte jen jedno poštovné

Vše posíláme pečlivě zabalené proti poškození společností Zásilkovna

přeji příjemnou aukci

Popis:

Jedná se o nové zboží !!!!

POSLEDNÍ KUSY!!

【HD kamera】 150° širokoúhlý objektiv, HD kvalita videa 1920 x 1080p, živé vysílání s vysokým rozlišením vám poskytne čistý obraz a více detailů, když opustíte domov.

【Kamera s vynikajícím výkonem】 Podporuje nahrávání ve smyčce a nahrávání a přehrávání pomocí místní micro TF karty (až 128G, není součástí dodávky). Má vlastní WiFi hotspot, dokáže připojit i váš telefon bez routeru WiFi.

【Inteligentní detekce pohybu】 Když je detekován pohyb, kamera odešle zprávu do vašeho telefonu.

【Snadné skrytí】 S jednodílným pouzdrem a zadním panelem se skrytými sloty pro paměťové karty; žádné indikátory, žádný zvuk, nikdo nepozná, že je v místnosti kamera.

【Široká aplikace】 Skryté kamery můžete umístit do svého domova, kanceláře, skladu, obchodu, zahradních rohů, dokonce i na kapsy nebo límce, a používat silné magnety, které lze připevnit na jakýkoli železný povrch.

Stav viz fotovítejte v mých aukcíchDražíte vždy to co je na fotkáchzboží je plně funkčnína veškeré zboží mnou prodávané dávám dva týdny záruku na odzkoušenípři koupi více kusů platíte jen jedno poštovnéVše posíláme pečlivě zabalené proti poškození společností Zásilkovnapřeji příjemnou aukciPopis:Jedná se o nové zboží !!!!POSLEDNÍ KUSY!!【HD kamera】150° širokoúhlý objektiv, HD kvalita videa 1920 x 1080p, živé vysílání s vysokým rozlišením vám poskytne čistý obraz a více detailů, když opustíte domov.【Kamera s vynikajícím výkonem】Podporuje nahrávání ve smyčce a nahrávání a přehrávání pomocí místní micro TF karty (až 128G, není součástí dodávky).Má vlastní WiFi hotspot, dokáže připojit i váš telefon bez routeru WiFi.【Inteligentní detekce pohybu】Když je detekován pohyb, kamera odešle zprávu do vašeho telefonu.【Snadné skrytí】S jednodílným pouzdrem a zadním panelem se skrytými sloty pro paměťové karty;žádné indikátory, žádný zvuk, nikdo nepozná, že je v místnosti kamera.【Široká aplikace】Skryté kamery můžete umístit do svého domova, kanceláře, skladu, obchodu, zahradních rohů, dokonce i na kapsy nebo límce, a používat silné magnety, které lze připevnit na jakýkoli železný povrch.
Nabídka č. 7046566949Zobrazení: 32