Vyberte si kategorii
Geti HA-01 balancér 2x12V pro Pb baterie (12z) - Elektro
Geti HA-01 balancér 2x12V pro Pb baterie (12z) - Elektro
1 z 1
Nové

Geti HA-01 balancér 2x12V pro Pb baterie (12z)

(7042100830)
Žádný příhoz
675 Kč
Končí v úterý 5. 12. 11:06
Kolik přihodit?
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
2 sledují
Žádný příhoz
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 59 Kč
Zásilkovna od 85 Kč
Osobní převzetí
Skuteč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

 

 

Geti HA-01 balancér 2x 12V pro Pb baterie.

Aktivní bateriový balancér (ekvalizér) HA01 je určen pro všechny typy olověných nabíjecích baterií s napětím 12 V, které jsou zapojeny do série, aby udržoval rovnováhu napětí mezi bateriemi.

Když se dva nebo více bateriových bloků zapojí do série, napětí bloků při nabíjení i vybíjení může být různé. Cyklickým provozem se stane, že bateriové napětí je mezi jednotlivými bloky odlišné. Jedna baterie má napětí vyšší a jedna baterie má napětí nižší. Tento stav způsobuje nevratné poškození obou baterií.

*obal zboží má 13x12x4cm*

 

 

Bateriový balancér baterie mezi sebou napěťově vyrovnává - balancuje na max. napěťový rozdíl 20 mV mezi dvěma bateriemi. Tím se zlepší výkon a životnost baterií zapojených v bateriové sestavě.

 

Balancér může být použit pro 24/36/48 V a další N x 12 V bateriové sestavy.

 

1x balancér = 2x 12 V olověný akumulátor = vyvažování sestavy 24 V

2x balancér = 3x 12 V olověný akumulátor = vyvažování sestavy 36 V

3x balancér = 4x 12 V olověný akumulátor = vyvažování sestavy 48 V

 

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

 

Jmenovité napětí baterie: 2 x 12 V

 

Balanční proud: 0-5 A

 

Klidový proud: <3 mA

 

Rozměry: 70 x 70 x 27 mm

 

Odpojení při napětí: 10 V

 

Ochrana proti přepólování: ano

 

Balancér je ochranný prvek, který udržuje rovnováhu napětí mezi jednotlivými bateriemi v sériovém zapojení (napětí baterií se sčítá). Když se dva nebo více bateriových bloků zapojí do série, napětí bloků při nabíjení i vybíjení může být různé. Cyklickým provozem se stane, že bateriové napětí je mezi jednotlivými bloky odlišné. Jedna baterie má napětí vyšší a jedna baterie má napětí nižší. Tento stav způsobuje nevratné poškození obou baterií. Bateriový balancér baterie napěťově vyrovnává (balancuje) napěťový rozdíl mezi dvěma bateriemi a tím se zlepší výkon a životnost baterií zapojených v bateriové sestavě.

 

Pasivní balancér: z baterie s vyšším napětím odebírá proud a mění jej na teplo až do té doby než se napětí srovná s baterií/bateriemi s nižším napětím.

Aktivní balancér: přesouvá energii z baterie s vyšším napětím do baterie / baterií s nižším napětím.

Celý proces vyrovnání stavu napětí je tedy efektivnější a rychlejší.

 

**************************************************************

*Zboží je ze zrušené prodejny-bez záruky.*

Geti HA-01 balancér 2x 12V pro Pb baterie.Aktivní bateriový balancér (ekvalizér) HA01 je určen pro všechny typy olověných nabíjecích baterií s napětím 12 V, které jsou zapojeny do série, aby udržoval rovnováhu napětí mezi bateriemi.Když se dva nebo více bateriových bloků zapojí do série, napětí bloků při nabíjení i vybíjení může být různé. Cyklickým provozem se stane, že bateriové napětí je mezi jednotlivými bloky odlišné. Jedna baterie má napětí vyšší a jedna baterie má napětí nižší. Tento stav způsobuje nevratné poškození obou baterií.*obal zboží má 13x12x4cm*Bateriový balancér baterie mezi sebou napěťově vyrovnává - balancuje na max. napěťový rozdíl 20 mV mezi dvěma bateriemi. Tím se zlepší výkon a životnost baterií zapojených v bateriové sestavě.Balancér může být použit pro 24/36/48 V a další N x 12 V bateriové sestavy.1x balancér = 2x 12 V olověný akumulátor = vyvažování sestavy 24 V2x balancér = 3x 12 V olověný akumulátor = vyvažování sestavy 36 V3x balancér = 4x 12 V olověný akumulátor = vyvažování sestavy 48 VZÁKLADNÍ SPECIFIKACEJmenovité napětí baterie: 2 x 12 VBalanční proud: 0-5 AKlidový proud: <3 mARozměry: 70 x 70 x 27 mmOdpojení při napětí: 10 VOchrana proti přepólování: anoBalancér je ochranný prvek, který udržuje rovnováhu napětí mezi jednotlivými bateriemi v sériovém zapojení (napětí baterií se sčítá). Když se dva nebo více bateriových bloků zapojí do série, napětí bloků při nabíjení i vybíjení může být různé. Cyklickým provozem se stane, že bateriové napětí je mezi jednotlivými bloky odlišné. Jedna baterie má napětí vyšší a jedna baterie má napětí nižší. Tento stav způsobuje nevratné poškození obou baterií. Bateriový balancér baterie napěťově vyrovnává (balancuje) napěťový rozdíl mezi dvěma bateriemi a tím se zlepší výkon a životnost baterií zapojených v bateriové sestavě.Pasivní balancér: z baterie s vyšším napětím odebírá proud a mění jej na teplo až do té doby než se napětí srovná s baterií/bateriemi s nižším napětím.Aktivní balancér: přesouvá energii z baterie s vyšším napětím do baterie / baterií s nižším napětím.Celý proces vyrovnání stavu napětí je tedy efektivnější a rychlejší.***************************************************************Zboží je ze zrušené prodejny-bez záruky.*
Nabídka č. 7042100830Zobrazení: 12