Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Prodejce je do 18. 6. 2024 nepřítomen. Co to znamená?
Gibraltar 2017 Mi.1806-4 19,5€ Vojenské historické stavby, památky - Známky
Gibraltar 2017 Mi.1806-4 19,5€ Vojenské historické stavby, památky - Známky
1 z 1

Gibraltar 2017 Mi.1806-4 19,5€ Vojenské historické stavby, památky

Kup teď
2x zakoupeno
105 Kč
K dispozici
3 ks
1 ks
Doprava a platba
Obyčejné psaní 30 Kč
Mezinárodní přeprava 60 Kč
Balíkovna Od 75 Kč
Doporučená zásilka 75 Kč
Cenné psaní 95 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Gibraltar 2017 Mi.1806-4 19,5€ Vojenské historické stavby, památky
Popis předmětu
Informace od prodejce

Případně ceněno dle oficiálních online katalogů Michel 2020 či Stanley Gibbons 2019.

Je-li známka krajní či rohová, pak se může u více kusů jejich poloha lišit! V případě přání nějaké určité pozice je možno napsat a zeptat se.

U všech známek by měl být uveden stav! Pokud není, prosím, upozorněte mě na to - jedná se o chybu.

Pro lepší náhled obrázku doporučuji kliknout na ikonku lupy!

Nabízím velke množství světové filatelie - od klasické filatelie dle oblastí až po tématiku. Rozhodně se podívejte na můj profil zde na Aukru - určitě Vás něco zaujme. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se o nových nabídkách dozví, tak aby Vám žádná neunikla, tak si mě rozhodně dejte do oblíbených prodejců kliknutím na symbol srdíčka na mém profilu. Budou Vám tak chodit upozornění pokaždé když něco vystavím.

  • Na vše platí samozřejmě záruka spokojenosti a autenticity a hlavně jedno poštovné!
  • V případě jakýchkoliv problémů či připomínek mě neváhejte kontaktovat - mohu Vám zaručit, že vše vždy vyřeším k Vaší spokojenosti, bude-li to možné
  • Poštovné na Slovensko je za obyčejný dopis! V případě přání doporučeného či cenného psaní do zahraničí mě kontaktujte!
Případně ceněno dle oficiálních online katalogů Michel 2020 či Stanley Gibbons 2019. Je-li známka krajní či rohová, pak se může u více kusů jejich poloha lišit! V případě přání nějaké určité pozice je možno napsat a zeptat se. U všech známek by měl být uveden stav! Pokud není, prosím, upozorněte mě na to - jedná se o chybu. Pro lepší náhled obrázku doporučuji kliknout na ikonku lupy! Nabízím velke množství světové filatelie - od klasické filatelie dle oblastí až po tématiku. Rozhodně se podívejte na můj profil zde na Aukru - určitě Vás něco zaujme. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se o nových nabídkách dozví, tak aby Vám žádná neunikla, tak si mě rozhodně dejte do oblíbených prodejců kliknutím na symbol srdíčka na mém profilu. Budou Vám tak chodit upozornění pokaždé když něco vystavím. Na vše platí samozřejmě záruka spokojenosti a autenticity a hlavně jedno poštovné! V případě jakýchkoliv problémů či připomínek mě neváhejte kontaktovat - mohu Vám zaručit, že vše vždy vyřeším k Vaší spokojenosti, bude-li to možné Poštovné na Slovensko je za obyčejný dopis! V případě přání doporučeného či cenného psaní do zahraničí mě kontaktujte!

Nabídka č. 6983914411 Vystaveno 02.06. 10:06 Zobrazení: 3