Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Herní konzole

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Určení konzole
Typ
Vlastnosti
Značka
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Herní konzole

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 584 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 584 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Pod pojmem herní konzole si každý představí nadupané stroje za několik tisíc, nemusí tomu však tak být. V nabídce herních konzolí najdete i přenosné konzole do ruky nebo retro konzole, které starší z vás přenesou do dětství. Pojďme se společně podívat, co vše dnešní trh nabízí.

Xbox One

Xbox

Videoherní značka Xbox patří pod velmi známou společnost Microsoft. S první konzolí se hráči mohli setkat v roce 2001. Její nástupce Xbox 360 byl nejúspěšnější herní konzolí této společnosti a mnoho hráčů jí je stále věrno. Třetí generace Xbox One zaznamenala též velký úspěch a bylo jí prodáno přes padesát milionů kusů. Stejně jako Xbox 360 ji ovšem již jako novou nepořídíte. Poslední konzole byly vydány na podzim roku 2020 a jedná se Xbox Series X a Series S.     

Sony PlayStation

Japonská společnost Sony představila první konzoli již v roce 1994 v Japonsku a následující rok i celému světu. V roce 2000 byl uveden na trh PlayStation 2 a dodnes se jedná o nejprodávanější konzoli na světě. Následovala konzole PlayStation 3 a PlayStation 4, ta se zařadila mezi nejrychleji prodávanou konzoli. V listopadu 2020 vyšla konzole PlayStation 5, kterou proslavila zejména její nedostupnost a velmi vysoká cena díky překupníkům. V sortimentu společnosti Sony dále najdete přenosné herní konzole.

PS4
Nintendo DS Lite

Nintendo

Společnost Nintendo byla založena v roce 1889 a zaměřovala se na výrobu herních karet. V průběhu času se snažila zaměřit i na jiné odvětví, ale kvůli neúspěchu se rozhodla zůstat u zábavních zařízení. V roce 1981 zaznamenala společnost úspěch se hrou Donkey Kong, která odstartovala úspěch společnosti Nintendo. Jako další následovali Super Mario, Pokemon a Legend of Zelda. V roce 2006 byla představena konzole Nintendo Wii a o šest let později konzole Wii U. V současné době si můžete užívat hry na konzoli Nintendo Switch. Mezi nejznámější přenosné konzole patří legendární konzole GameBoy

Nvidia Shield

Propojení multimediálního centra a herní konzole – to je Nvidia Shield. Jde o zařízení na operačním systému Android, které je uzpůsobeno pro snadné streamování her. Nvidia Shield můžete připojit k televizi a užívat si hry na Android, nebo díky funkci NVIDIA Gamestream hrát hry na PC. Technologie GeForce Now vám umožní využívat výkonné počítače v datacentrech. Třešničkou na dortu je elegantní a lehce futuristický design.


Přenosné herní konzole

Přenosné herní konzole byly odsunuty na druhou kolej, jelikož dnešní telefony poskytují dostatečný výkon a kvalitní obraz pro hraní her. Stále se však těší oblibě a najdeme i nové kousky. Mnoho fanoušků přenosných herních konzolí volí však retro konzole, které je přenesou zpátky do dětství


Retro herní konzole

Staré herní konzole se těší stále velké oblibě a důkazem tomu jsou i nové konzole, které se snaží napodobit design těchto klasik. Díky dobré péči fanoušků si i dnes můžete pořídit legendární Playstation 2 nebo GameBoy. Rozhodně nemůžete očekávat vysoký výkon a peckovou grafiku, ale můžete se těšit na hry, které vás i tak naprosto pohltí.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up