chevron_left Dětské hodinky

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Značka
Vodotěsnost
Barva Ciferníku
Materiál řemínku
Strojek
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Levné Dětské hodinky

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 392 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Cena, nejlevnějšíkeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 392 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Dětské hodinky jsou neodmyslitelnou součástí dětských let. S pomocí hodinek se vaše dítě naučí hodiny a bude vědět aktuální čas. Vybírat můžete z dívčích, chlapeckých, klasických analogových nebo digitálních dětských hodinek. Samotné hodinky vynikají větší odolností. Prozradíme vám rozdíly mezi jednotlivými hodinkami. Podívejte se na naši aktuální nabídku hodinek.

Dětské chytré hodinky

Chytré hodinky pro děti nabízí praktické i bezpečnostní funkce. Velice oblíbenými funkcemi jsou GPS lokátor, SOS tlačítko nebo možnost přijímat hovory chytrými hodinkami. Tyto chytré hodinky naleznete pro děti každého věku a mohou mít i další funkce, ve kterých se vaše dítě například dozví, kolik zvládlo udělat kroků za den nebo je upozorní na notifikace v mobilním telefonu.  

Dětské chytré hodinky
Dětské digitální hodinky

Dětské digitální hodinky

Digitální dětské hodinky poskytnou vašemu dítěti přehledný, častokrát osvětlený, displej s velkým množstvím funkcí, jako například krokoměr, stopky, GPS nebo budík. Naleznete je v klučičím nebo dívčím provedení s oblíbenými hrdiny nebo v oblíbené barvě.

Dívčí hodinky

Pokud hledáte hodinky pro dívku, můžete vybírat z motivů jejích oblíbených hrdinek a postaviček. Velice oblíbené jsou Hello Kitty, Frozen nebo růžové, žluté hodinky. Na výběr máte z digitálních nebo analogových dívčích hodinek.

Dívčí hodinky
Chlapecké hodinky

Chlapecké hodinky

Klučičí hodinky mohou mít na hodinkách kromě barev i obrázky například z míčových sportů, pohádkových hrdinů nebo obrázky aut. Stejně jako u dívčích hodinek naleznete analogový nebo digitální ciferník, který může být vybaven o stopky.

Dětské sportovní hodinky

Sportovní dětské hodinky vynikají zvýšenou odolností proti nárazu nebo vodě. Chlapecké sportovní hodinky jsou většinou robustnější na rozdíl od menších dívčích sportovních hodinek. Přehledný displej může kromě zobrazení času obsahovat stopky nebo mít osvětlení. Nejčastěji hodinky naleznete s digitálním zobrazením času.

Dětské sportovní hodinky

Jakou SIM kartu do dětských hodinek

Pokud vybíráte SIM kartu do dětských chytrých hodinek, je zapotřebí, aby SIM karta měla vypnutý PIN kód a byla ve velikosti NanoSIM nebo micro SIM, podle typu hodinek. Samotná SIM karta se pak vkládá do hodinek do slotu, nejčastěji slot naleznete pod baterií hodinek.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up