Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
HODINKY ZNAČKY AIERS STŘÍBRNÉ UNISEX - Stříbrné šperky
HODINKY ZNAČKY AIERS STŘÍBRNÉ UNISEX - Stříbrné šperky
HODINKY ZNAČKY AIERS STŘÍBRNÉ UNISEX - Stříbrné šperky
HODINKY ZNAČKY AIERS STŘÍBRNÉ UNISEX - Stříbrné šperky
HODINKY ZNAČKY AIERS STŘÍBRNÉ UNISEX - Stříbrné šperky
1 z 4
Nové

HODINKY ZNAČKY AIERS STŘÍBRNÉ UNISEX

(7046179606)
2 přihazovali
35 Kč
Ukončeno v pondělí 25. 9. 2023, 08:52:07
Vyhráno uživatelem j...b
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
3 sledovali
2 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Ryzost
Doba dodání (od obdržení platby)

Popis: - značkové hodinky AIERS s kovovým páskem - hodinový strojek QUARTZ s datumovkou - vodotěsné , šířka ciferníku 4 cm, délka ciferníku 4,8 cm, délká pásku i s hodinkami 22 cm .

Nastavení hodnot: povytáhnutím ozubeného kolečka do první polohy nastavíme datum povytáhnutím ozubeného kolečka do druhé polohy nastavíme ručičky hodinek na požadovanou hodnotu ostatní tlačítka a ciferníky dokreslují design.

AIERS WATCH Company je profesionální výrobce moderních typů hodinek a tato značka je oblíbená převážně v Americe, v poslední době ale také v Evropě.

Specializovaný tým navrhuje nové designy podle posledních módních trendů. Značka AIERS nabízí výbornou kvalitu za přijatelné ceny a zaměřuje se na co nejlepší servis pro zákazníky.

Všechny výrobky splňují nejpřísnější mezinárodní normy a značka AIERS byla oceněna několika mezinárodními institucemi, mimo jiné také v Evropské unii (CE, RoHS, ISO9001).

Popis: - značkové hodinky AIERS s kovovým páskem - hodinový strojek QUARTZ s datumovkou - vodotěsné , šířka ciferníku 4 cm, délka ciferníku 4,8 cm, délká pásku i s hodinkami 22 cm . Nastavení hodnot: povytáhnutím ozubeného kolečka do první polohy nastavíme datum povytáhnutím ozubeného kolečka do druhé polohy nastavíme ručičky hodinek na požadovanou hodnotu ostatní tlačítka a ciferníky dokreslují design. AIERS WATCH Company je profesionální výrobce moderních typů hodinek a tato značka je oblíbená převážně v Americe, v poslední době ale také v Evropě. Specializovaný tým navrhuje nové designy podle posledních módních trendů. Značka AIERS nabízí výbornou kvalitu za přijatelné ceny a zaměřuje se na co nejlepší servis pro zákazníky. Všechny výrobky splňují nejpřísnější mezinárodní normy a značka AIERS byla oceněna několika mezinárodními institucemi, mimo jiné také v Evropské unii (CE, RoHS, ISO9001).
Nabídka č. 7046179606Zobrazení: 37