Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Honor Band 5, modrá - Mobily a chytrá elektronika
Honor Band 5, modrá - Mobily a chytrá elektronika
Honor Band 5, modrá - Mobily a chytrá elektronika
1 z 2
Nové

Honor Band 5, modrá

(7046149451)
7 přihazovalo
203 Kč
Ukončeno v neděli 24. 9. 2023, 20:40:07
Vyhráno uživatelem r...k
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
15 sledovalo
7 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
GPS
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Na zářivě jasný AMOLED displej se vejde až 45 znaků a pojme všechny údaje, které jsou pro vás důležité. Kromě aktuálního času a data v různých formátech si můžete nastavit zobrazení počtu nachozených kroků i kilometrů nebo třeba počet vydaných kalorií.


Na zářivě jasný AMOLED displej se vejde až 45 znaků a pojme všechny údaje, které jsou pro vás důležité. Kromě aktuálního času a data v různých formátech si můžete nastavit zobrazení počtu nachozených kroků i kilometrů nebo třeba počet vydaných kalorií.


Přesný TruSeen™ 3.0 monitor srdečního tepu, který využívá moderní algoritmy poháněné umělou inteligencí, vás bude mít pod kontrolou 24 hodin denně. V noci snímá tlukot srdce stejně spolehlivě za pomoci infračerveného světla.


HUAWEI TruSleep, která monitoruje a analyzuje srdeční tep a dech a vyhodnocuje celkovou kvalitu spánku. Dokáže identifikovat šest častých potíží a nabízí 200 různých rad a doporučení pro lepší a zdravější spánek.


Na jediné nabití vám Honor Band 5 vydrží ve stand-by režimu až 14 dní. Barevný AMOLED displej je vytvořen s ohledem na úsporu energie a efektivní baterie se pyšní optimalizací na systémové úrovni. To vše ve prospěch delší výdrže a výkonu bez kompromisů.


Na zářivě jasnýAMOLED displej se vejde až 45znaků a pojme všechny údaje, které jsou pro vás důležité. Kromě aktuálního času a data vrůzných formátech si můžete nastavit zobrazení počtu nachozených kroků ikilometrů nebo třeba počet vydaných kalorií.Na zářivě jasnýAMOLED displejse vejde až 45znaků a pojme všechny údaje, které jsou pro vás důležité. Kromě aktuálního času a data vrůzných formátech si můžete nastavit zobrazení počtu nachozených kroků ikilometrů nebo třeba počet vydaných kalorií. PřesnýTruSeen™ 3.0monitorsrdečního tepu, který využívá moderní algoritmy poháněné umělou inteligencí, vás bude mít pod kontrolou 24hodin denně. Vnoci snímá tlukot srdce stejně spolehlivě za pomoci infračerveného světla.HUAWEI TruSleep, která monitoruje a analyzuje srdeční tep a dech a vyhodnocuje celkovou kvalitu spánku. Dokáže identifikovat šest častých potíží a nabízí200různých rada doporučení prolepší a zdravější spánek.Na jediné nabití vámHonor Band 5vydrží ve stand-by režimuaž 14dní. BarevnýAMOLEDdisplej je vytvořen sohledem na úsporu energie a efektivní baterie se pyšní optimalizací na systémové úrovni. To vše ve prospěch delší výdrže a výkonu bez kompromisů.
Nabídka č. 7046149451Zobrazení: 124