Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Hoverboardy

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Typ koloběžky
Max. dojezd
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Hoverboardy

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 55 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 55 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
1 nabídek na stránce
1

Jistě jste zaznamenali tuto novinku na trhu, která je velmi populární nejen mezi mládeží. Hoverboard je v České republice známý i jako kolonožka. Ovládání je velice jednoduché a naučíte se ho ovládat velice rychle. Pro jízdu dopředu stačí těžiště přesunout také dopředu. Prozradíme vám rozdíly mezi jednotlivými typy hoverboardů. Věděli jste, že vynálezcem hoverboardů je Shane Chen, který začal vyvíjet hoverboard již v roce 2010? První patent získal až v květnu 2014. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Hoverboard pro děti

Dětské kolonožky dosahují výkonu až 250 W na jednom kole. Kromě silničního hoverboardu naleznete i terénní hoverboard pro děti. Dětské hoverboardy mají menší rozměry a hmotnost, a tak hoverboard zvládnou přenášet i vaše děti. Maximální rychlost dosahuje až 15 km/h a na jedno nabití ujedou do 35 km.

Hoverboard pro děti
Terenní hoverboard

Hoverboard do terénu

Hlavními znaky terénních hoverboardů jsou větší kola, huštěné pneumatiky a odolnější materiály. Jsou vhodné především pro pokročilé jezdce, mají totiž vyšší hmotnost a z toho důvodu je s nimi horší manipulace. Offroad hoverboardy vám poskytnou vyšší rychlost a výkon až 800 W na jednom kole.

Silniční hoverboard

Městské hoverboardy mají oproti terénním hoverboardům menší kolečka a menší výkon. Využijete je především na pevných površích, kde nejsou díry, do kterých by kolečko mohlo zapadnout. Tyto hoverboardy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Výhodou je nízká hmotnost, a tím pádem i snadnější manipulace.

Silniční hoverboard

Premium hoverboard

Premium hoverboardy kombinují vlastnosti silničních a terénních hoverboardů. Výhodami jsou odolné materiály, vyšší rychlost a delší dojezd (až 40 km) na jedno nabití. Další výhodou je lepší stabilita na hoverboardu. Jsou vhodné především pro náročné jezdce.

Jak vybrat hoverboard

Při výběru hoverboardu je důležité promyslet, kde budete s hoverboardem jezdit. Dalším důležitým bodem je výběr správné barvy. Dívky a ženy ocení červený nebo růžový hoverboard. Svítící hoverboard zaujme přátele nebo při horších světelných podmínkách. Hoverboardy vám poskytnou i další funkce, jako osvětlení, bluetooth, reproduktory, dálkové ovládání, alarm, ovládání chytrým mobilním telefonem, blatníky a protiskluzové plochy.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up