Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA) - Počítače a hry
HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA) - Počítače a hry
HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA) - Počítače a hry
HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA) - Počítače a hry
HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA) - Počítače a hry
HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA) - Počítače a hry
1 z 5
Použité

HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA)

(7050111806)
5 přihazovalo
93 Kč
Ukončeno v úterý 21. 11. 2023, 21:35:01
Vyhráno uživatelem M...s
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
11 sledovalo
5 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba dodání (od obdržení platby)

HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA)  - úterý s klony, zde Vám přináším další odzkoušenou várku parádních her.


Vzhledem k tomu, že se dávaly různé samolepky na tyto kazetky, pro jistotu jsem se rozhodl vyzkoušet, zda se tam objevuje ta hra :-), i vzhledem k některým titulům. Zkoušeno na GAMESTAR cca rok výroby 1995...


Vítejte na mé aukci, sběratelství se věnuji se svým otcem a jeho kamarády. Veškeré přebytky nebo částečné rušení sbírek budu postupně dávat na Aukro. Pokud Vás tedy zajímají staré hry typu :


NINTENDO SNES, NES, GAMEBOY, GAMECUBE, N64

SEGA MASTER SYSTEM, GAME GEAR, MEGA DRIVE

ATARI, AMIGA, COMMODORE, ZX SPECTRUM a jiné


Tak jste na mých aukcích správně. Aukce dávám skoro denně a to od korunky, některé jako kup teď. Pokud se Vám cena zdá vysoká u ceny kup teď, tak jsme lidi a klidně nabídněte Vaší cenu do zprávy nebo přes nabídkový formulář, buď se domluvíme nebo ne, je to jednoduché.


Co se týče her, tak většina je odzkoušená byť v minulosti, ale je, pokud se tedy stane, že hra nejede, zkuste ji prosím nejdříve vyčistit, až potom my napište. V rámci reklamace buď vrátím peníze, nebo třeba vyměním hru...


V případě, že v rámci aukcí čekáte na další a je to více jak týden, dejte my prosím jen vědět přes zprávu, ať hru znovu nevystavím. Odesílám okamžitě, jak Aukro nahlásí platbu, nebo mě to dojde účtem. V případě nemoci nebo dovolené to oznámím a mějte semnou strpení, jinak se snažím okamžitě. Na zprávy reaguji, vždy tak kolem 20:00 hod, tak se nezlobte, pokud mě napíšete přes den a já nereaguji.


Dalším milníkem bude náš samostatný obchod, který připravujeme a o kterém Vás budu informovat a budu rád, když ho podpoříte pak nákupem nějaké hry, která se Vám hodí do sbírky.


Co se týče Aukcí od koruny tak Vás ubezpečuji, že hry, které vydražíte byť i za minimální cenu budou Vaše a štěstí tak stálo při Vás :-)..... Věřím, že bude vše v pořádku a budete si užívat nových kousků do Vašich sbírek a já se budu snažit Vám přidávat snad zajímavé věci.


V případě dotazů mě kontaktujte buď do zprávy nebo do emailu, který se Vám objeví při kontaktních informacích...

Nezbývá popřát mnoho úspěchů do aukcí ... a ať vyhrajete co zrovna sháníte, nebo potřebujete v rámci doplnění svých sbírek.


S úctou

Daniel Dosoudil

HRA NA NINTENDO NES (FAMICLONE) - BATMAN (SUPER HRA)- úterý s klony, zde Vám přináším další odzkoušenou várku parádních her.Vzhledem k tomu, že se dávaly různé samolepky na tyto kazetky, pro jistotu jsem se rozhodl vyzkoušet, zda se tam objevuje ta hra :-), i vzhledem k některým titulům. Zkoušeno na GAMESTAR cca rok výroby 1995...Vítejte na mé aukci, sběratelství se věnuji se svým otcem a jeho kamarády. Veškeré přebytky nebo částečné rušení sbírek budu postupně dávat na Aukro. Pokud Vás tedy zajímají staré hry typu :NINTENDO SNES, NES, GAMEBOY, GAMECUBE, N64SEGA MASTER SYSTEM, GAME GEAR, MEGA DRIVEATARI, AMIGA, COMMODORE, ZX SPECTRUM a jinéTak jste na mých aukcích správně. Aukce dávám skoro denně a to od korunky, některé jako kup teď. Pokud se Vám cena zdá vysoká u ceny kup teď, tak jsme lidi a klidně nabídněte Vaší cenu do zprávy nebo přes nabídkový formulář, buď se domluvíme nebo ne, je to jednoduché.Co se týče her, tak většina je odzkoušená byť v minulosti, ale je, pokud se tedy stane, že hra nejede, zkuste ji prosím nejdříve vyčistit, až potom my napište. V rámci reklamace buď vrátím peníze, nebo třeba vyměním hru...V případě, že v rámci aukcí čekáte na další a je to více jak týden, dejte my prosím jen vědět přes zprávu, ať hru znovu nevystavím. Odesílám okamžitě, jak Aukro nahlásí platbu, nebo mě to dojde účtem. V případě nemoci nebo dovolené to oznámím a mějte semnou strpení, jinak se snažím okamžitě. Na zprávy reaguji, vždy tak kolem 20:00 hod, tak se nezlobte, pokud mě napíšete přes den a já nereaguji.Dalším milníkem bude náš samostatný obchod, který připravujeme a o kterém Vás budu informovat a budu rád, když ho podpoříte pak nákupem nějaké hry, která se Vám hodí do sbírky.Co se týče Aukcí od koruny tak Vás ubezpečuji, že hry, které vydražíte byť i za minimální cenu budou Vaše a štěstí tak stálo při Vás :-)..... Věřím, že bude vše v pořádku a budete si užívat nových kousků do Vašich sbírek a já se budu snažit Vám přidávat snad zajímavé věci.V případě dotazů mě kontaktujte buď do zprávy nebo do emailu, který se Vám objeví při kontaktních informacích...Nezbývá popřát mnoho úspěchů do aukcí ... a ať vyhrajete co zrovna sháníte, nebo potřebujete v rámci doplnění svých sbírek.S úctouDaniel Dosoudil
Nabídka č. 7050111806Zobrazení: 50