Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB - Kočky a potřeby pro chov
1 z 8
Nové

Hračka pro kočku - ryba skákající na USB

Skončeno
7x zakoupeno
129 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 21. 3. 2024, 16:38:41
Běžná cena
299 Kč
-57 %
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v květnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 75 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 82 Kč
Osobní převzetí (Jablonec nad Nisou)
20 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Hračka pro kočku - ryba skákající na USB
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Může se lišit obal dle dodavatele

INTERAKTIVNÍ HRAČKA NA SKOKÁVÁNÍ RYBÍ KŮRY NA USBVESTAVĚNÝ MECHANISMUS - interaktivní kočičí ryba má vestavěný skákací mechanismus. Hračka po doteku nebo pohození na podlahu začne po určitou dobu, cca 15 sekund, pohybovat ocasem a skákat. Taková hračka poskytne kočce zábavu v nepřítomnosti jejího majitele a podpoří fyzickou aktivitu , velmi důležitou pro gaučové lenochy.

NABÍJENO USB - ryba nepotřebuje baterii, protože se nabíjí přes USB port, ano ekonomické řešení, protože nemusíte každou chvíli kupovat baterie nebo se bát, že se vybijí a nebudete mít doma náhradní. Sada obsahuje 30 cm USB nabíjecí kabel.

TVAR RYBY - hračka je měkký plyš ve tvaru rybičky vyrobený ve 3D. Má velmi reálný vzhled a rozměry, připomíná skutečnou rybu , a jak víte, kočky mají rády ryby.

SNADNÁ ÚDRŽBA ČISTOTA - materiál, ze kterého je hračka vyrobena, se snadno čistí, protože ji lze prát v pračce nebo ručně na 30 stupňů. Vše, co musíte udělat, je vyjmout mechanismus zevnitř ryby. Během této doby ji lze dobít, aby měla kočka hračku, která je vždy připravena ke hře.

SPECIFIKACE - materiál: plyš / vatování; barva: zelená / bílá; rozměry (délka / šířka / hloubka): 30x14x4cm; hmotnost 85g; hmotnost v balení: 162g.SPECIFIKACE


Materiál: plyš / vatování

barva: zelená / bílá

rozměry (délka / šířka / hloubka): 30x14x4cm

hmotnost 85g

hmotnost v balení: 162g


ZAHRNUTA


Ryba

mechanismus

USB kabel


3D plyšová skákací ryba spouští přirozený lovecký instinkt kočky. Vzhled, tvar a mechanika ovládání napodobují pohyb skutečné ryby. Ryba reaguje pohybem pokaždé, když se jí kočka dotkne tlapkou. Pokud se kotě přestane ryby dotýkat - po chvíli se přestane pohybovat (dokud se znovu nedotkne).


KOŤATA VČETNĚ


Sada spolu s kočkou obsahuje stimulující a uvolňující kočičí šnek, který navíc přitahuje zvíře svou charakteristickou intenzivní vůní a vybízí ho tak k časté hře s rybou.

Na výrobky ve stavu nové nebo rozbalené se vztahuje zákonná záruka 2 roky. Na použité zboží je záruka 1 rok. Pokud koupíte do 12h, ještě ten den zasíláme. Pří více kusů zboží jen jedno poštovné! Pokud platíte bankovním převodem, stačí zaslat potvrzení o platbě a můžeme ihned odesílat. Zboží můžete vrátit do 30 dnů bez udání důvodu.

Může se lišit obal dle dodavatele INTERAKTIVNÍ HRAČKA NA SKOKÁVÁNÍ RYBÍ KŮRY NA USBVESTAVĚNÝ MECHANISMUS - interaktivní kočičí ryba má vestavěný skákací mechanismus. Hračka po doteku nebo pohození na podlahu začne po určitou dobu, cca 15 sekund, pohybovat ocasem a skákat. Taková hračka poskytne kočce zábavu v nepřítomnosti jejího majitele a podpoří fyzickou aktivitu , velmi důležitou pro gaučové lenochy. NABÍJENO USB - ryba nepotřebuje baterii, protože se nabíjí přes USB port, ano ekonomické řešení, protože nemusíte každou chvíli kupovat baterie nebo se bát, že se vybijí a nebudete mít doma náhradní. Sada obsahuje 30 cm USB nabíjecí kabel. TVAR RYBY - hračka je měkký plyš ve tvaru rybičky vyrobený ve 3D. Má velmi reálný vzhled a rozměry, připomíná skutečnou rybu , a jak víte, kočky mají rády ryby. SNADNÁ ÚDRŽBA ČISTOTA - materiál, ze kterého je hračka vyrobena, se snadno čistí, protože ji lze prát v pračce nebo ručně na 30 stupňů. Vše, co musíte udělat, je vyjmout mechanismus zevnitř ryby. Během této doby ji lze dobít, aby měla kočka hračku, která je vždy připravena ke hře. SPECIFIKACE - materiál: plyš / vatování; barva: zelená / bílá; rozměry (délka / šířka / hloubka): 30x14x4cm; hmotnost 85g; hmotnost v balení: 162g.SPECIFIKACE Materiál: plyš / vatování barva: zelená / bílá rozměry (délka / šířka / hloubka): 30x14x4cm hmotnost 85g hmotnost v balení: 162g ZAHRNUTA Ryba mechanismus USB kabel 3D plyšová skákací ryba spouští přirozený lovecký instinkt kočky. Vzhled, tvar a mechanika ovládání napodobují pohyb skutečné ryby. Ryba reaguje pohybem pokaždé, když se jí kočka dotkne tlapkou. Pokud se kotě přestane ryby dotýkat - po chvíli se přestane pohybovat (dokud se znovu nedotkne). KOŤATA VČETNĚ Sada spolu s kočkou obsahuje stimulující a uvolňující kočičí šnek, který navíc přitahuje zvíře svou charakteristickou intenzivní vůní a vybízí ho tak k časté hře s rybou. Na výrobky ve stavu nové nebo rozbalené se vztahuje zákonná záruka 2 roky. Na použité zboží je záruka 1 rok. Pokud koupíte do 12h, ještě ten den zasíláme. Pří více kusů zboží jen jedno poštovné! Pokud platíte bankovním převodem, stačí zaslat potvrzení o platbě a můžeme ihned odesílat. Zboží můžete vrátit do 30 dnů bez udání důvodu.

Nabídka č. 7041076543 Vystaveno 16.03. 09:03 Zobrazení: 19