Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka! - TV, audio, video
Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka! - TV, audio, video
Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka! - TV, audio, video
Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka! - TV, audio, video
Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka! - TV, audio, video
Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka! - TV, audio, video
Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka! - TV, audio, video
1 z 6
Nové

Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka!

Skončeno
10 přihazovalo
977 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 29. 2. 2024, 19:39:19
Vyhráno uživatelem v...3
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 92 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
Insta360 Go akční kamera Full HD s příslušenstvím NOVÉ!záruka!
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Stav viz foto

vítejte v mých aukcích

Dražíte vždy to co je na fotkách

zboží je plně funkční

na veškeré zboží mnou prodávané dávám dva týdny záruku na odzkoušení

při koupi více kusů platíte jen jedno poštovné

Vše posíláme pečlivě zabalené proti poškození společností Zásilkovna

přeji příjemnou aukci

Popis:

Jedná se o nové zboží !!

POSLEDNÍ SADA!!

Klíčové vlastnosti Insta360 GoMalé rozměry a revoluční tvar

Stabilizace FlowState

Full HD videa (1080p při 25 sn./s)

Kvalitní fotografie

Hmotnost pouhých 20 g

Rozsáhlé možnosti připevnění

Filmujte ostře a kvalitně

Malinká akční kamera Insta360 Go obsahuje pořádnou výbavu. Videa natáčí v působivé Full HD kvalitě a rozlišení 1080p při 25 sn./s. Díky špičkové stabilizaci FlowState a 6-osému gyroskopu, který díky 3 akcelerometrům a 3 orientačním senzorům dobře odolává výškovým rozdílům, budou vaše záznamy navíc perfektně ostré.

Insta360 Go vám pomůže zaznamenat téměř cokoliv

Jednou z největších předností této voděodolné kamerky je možnost připevnit ji téměř kamkoliv – pomocí magnetického přívěsku si ji můžete pověsit na krk, pomocí klipu si ji připnete k oblečení a pomocí otočného držáku či lepící vrstvy ji umístíte na téměř jakoukoliv plochu. Můžete tak natáčet zcela hands-free.

Vysoká kvalita fotografií

Kromě Full HD videí umí Insta360 Go i kvalitní fotografie. Statické snímky pořídíte v rozlišení 3040 × 3040 px, díky čemuž pohodlně a ostře zaznamenáte, co potřebujete. Kromě toho umí i intervalové fotografie.

Šikovné efekty videí

Kromě standardních videí u Insta360 Go najdete i šikovné video režimy. Kromě intervalových videí můžete pořizovat záznamy v režimu Timelapse, Hyperlapse či Slow Motion. Mimoto zvládá i Barrel Roll.

Snadná automatická editace

Propojte Insta360 Go se svým mobilním telefonem. Kromě snadného přenosu dat můžete v aplikaci pořízení videa i editovat. Mimoto určitě oceníte také funkci Auto Editing, která vám rozhodně zjednoduší život.

Praktická malá kamera pořizuje Full HD videa a kvalitní fotografie

FlowState a 6osý gyroskop zaručuje stabilní obraz

Kamera je voděodolná a připevnitelná téměř kamkoliv

Nabíjí se pomocí nabíjecího pouzdra

Data přenáší pomocí mobilní aplikace a je kompatibilní s iOS, Android, Chip(SOC) při 3GB RAM a podporuje OTG


Obsah balení

Kamera Insta360 GO

Nabíjecí pouzdro (Charge Case)

Klip (Easy Clip)

Otočný držák (Angle Wedge)

Magnetický přívěsek (Magnet Pendant)

Otočný stojánek (Pivot Stand)

USB kabel (USB Cable)

USB-C adaptér (Type-C Adapter)

Lepící vrstva (Sticky Base)

Stav viz foto vítejte v mých aukcích Dražíte vždy to co je na fotkách zboží je plně funkční na veškeré zboží mnou prodávané dávám dva týdny záruku na odzkoušení při koupi více kusů platíte jen jedno poštovné Vše posíláme pečlivě zabalené proti poškození společností Zásilkovna přeji příjemnou aukci Popis: Jedná se o nové zboží !! POSLEDNÍ SADA!! Klíčové vlastnosti Insta360 GoMalé rozměry a revoluční tvar Stabilizace FlowState Full HD videa (1080p při 25 sn./s) Kvalitní fotografie Hmotnost pouhých 20 g Rozsáhlé možnosti připevnění Filmujte ostře a kvalitně Malinká akční kamera Insta360 Go obsahuje pořádnou výbavu. Videa natáčí v působivé Full HD kvalitě a rozlišení 1080p při 25 sn./s. Díky špičkové stabilizaci FlowState a 6-osému gyroskopu, který díky 3 akcelerometrům a 3 orientačním senzorům dobře odolává výškovým rozdílům, budou vaše záznamy navíc perfektně ostré. Insta360 Go vám pomůže zaznamenat téměř cokoliv Jednou z největších předností této voděodolné kamerky je možnost připevnit ji téměř kamkoliv – pomocí magnetického přívěsku si ji můžete pověsit na krk, pomocí klipu si ji připnete k oblečení a pomocí otočného držáku či lepící vrstvy ji umístíte na téměř jakoukoliv plochu. Můžete tak natáčet zcela hands-free. Vysoká kvalita fotografií Kromě Full HD videí umí Insta360 Go i kvalitní fotografie. Statické snímky pořídíte v rozlišení 3040 × 3040 px, díky čemuž pohodlně a ostře zaznamenáte, co potřebujete. Kromě toho umí i intervalové fotografie. Šikovné efekty videí Kromě standardních videí u Insta360 Go najdete i šikovné video režimy. Kromě intervalových videí můžete pořizovat záznamy v režimu Timelapse, Hyperlapse či Slow Motion. Mimoto zvládá i Barrel Roll. Snadná automatická editace Propojte Insta360 Go se svým mobilním telefonem. Kromě snadného přenosu dat můžete v aplikaci pořízení videa i editovat. Mimoto určitě oceníte také funkci Auto Editing, která vám rozhodně zjednoduší život. Praktická malá kamera pořizuje Full HD videa a kvalitní fotografie FlowState a 6osý gyroskop zaručuje stabilní obraz Kamera je voděodolná a připevnitelná téměř kamkoliv Nabíjí se pomocí nabíjecího pouzdra Data přenáší pomocí mobilní aplikace a je kompatibilní s iOS, Android, Chip(SOC) při 3GB RAM a podporuje OTG Obsah balení Kamera Insta360 GO Nabíjecí pouzdro (Charge Case) Klip (Easy Clip) Otočný držák (Angle Wedge) Magnetický přívěsek (Magnet Pendant) Otočný stojánek (Pivot Stand) USB kabel (USB Cable) USB-C adaptér (Type-C Adapter) Lepící vrstva (Sticky Base)

Nabídka č. 7057592963 Vystaveno 26.02. 19:02 Zobrazení: 147