Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
IPL bezbolestný laserový epilátor - Péče o tělo a zdraví
IPL bezbolestný laserový epilátor - Péče o tělo a zdraví
IPL bezbolestný laserový epilátor - Péče o tělo a zdraví
IPL bezbolestný laserový epilátor - Péče o tělo a zdraví
IPL bezbolestný laserový epilátor - Péče o tělo a zdraví
IPL bezbolestný laserový epilátor - Péče o tělo a zdraví
1 z 5
Nové

IPL bezbolestný laserový epilátor

(7046597036)
7 přihazovalo
1 250 Kč
Ukončeno v úterý 3. 10. 2023, 20:52:00
Vyhráno uživatelem z...i
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
17 sledovalo
7 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Značka

IPL systém využívá technologii intenzivního pulzního světla, která díky jemným zábleskem zanechá kořínky chloupků ve fázi nečinnosti. Počet chloupků na těle se tak postupně sníží a pokožka v těch nejcitlivějších partiích zůstane hladká a jemná na dotek.

Díky tomuto laserovému epilátoru můžete mít jemnou pokožku bez chloupků z pohodlí vašeho domova a za výbornou cenu.

Epilátor má dlouhou životnost a to až 999999 impulsů.

Během procesu epilace se záblesky intenzivního pulzního světla dostávají pod povrch vaší pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků. Jde o tepelný účinek, který efektivně a hlavně bezbolestně zničí chloupky i s kořínky. Navíc zabraňuje i jejich opětovnému růstu. Když budete epilátor používat pravidelně, získáte dokonale hladkou pokožku a to až po dobu několika měsíců.

 

Před použitím IPL epilátoru je třeba, aby vaše pokožka byla čistá, suchá a oholená. Podle citlivosti místa, která se chystáte ošetřit vyberte nejvhodnější úroveň intenzity světla pro váš typ pokožky. Následně aplikační plochu epilátoru přitlačte na pokožku a po stisknutí tlačítka přístroj vyšle světelný impuls. Vyvarujte se uvolnění více než jednoho pulzu na stejnou část pokožky během stejného ošetření. Během epilace můžete cítit mírný pocit tepla, či brnění, ale v žádném případě to nesmí být bolestivé. Pokud cítíte

bolest, je nutné snížit intenzitu záření.

Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje.

 

IPL Epilátor se nesmí používat na potetované části těla, místa s permanentním make upem, pihy, mateřské a jiné tmavé znaménka. Před použitím tato místa důkladně zakryjte. Zároveň se IPL epilace nedoporučuje osobám s velmi citlivou pokožkou, při kožních onemocněních, při vysokém výskytu červených žilek, křečových žilách, nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud jste jinak nemocný, nebo si jen nejste jisti, zda je pro vás IPL epilace vhodná, poraďte se s dermatologem, nebo lékařem.

Životnost lampy: 999999 impulsů

-Aplikační plocha: 4,2cm²

-Intenzita světelného impulsu: 8 úrovní

-Frekvence energie: 3-6 J / cm²

-Vlnová délka: 510nm-1200nm

-Napájení: elektrická síť 240V

-Váha přístroje: 240g

-Velikost balení: 200x150x90mm

 

Obsah balení:

-IPL laserovému epilátoru AM001

-Napájecí kabel

-Žiletka

-Ochranné brýle

-Manuál

IPL systém využívá technologii intenzivního pulzního světla, která díky jemným zábleskem zanechá kořínky chloupků ve fázi nečinnosti. Počet chloupků na těle se tak postupně sníží a pokožka v těch nejcitlivějších partiích zůstane hladká a jemná na dotek.Díky tomuto laserovému epilátoru můžete mít jemnou pokožku bez chloupků z pohodlí vašeho domova a za výbornou cenu.Epilátor má dlouhou životnost a to až 999999 impulsů.Během procesu epilace se záblesky intenzivního pulzního světla dostávají pod povrch vaší pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků. Jde o tepelný účinek, který efektivně a hlavně bezbolestně zničí chloupky i s kořínky. Navíc zabraňuje i jejich opětovnému růstu. Když budete epilátor používat pravidelně, získáte dokonale hladkou pokožku a to až po dobu několika měsíců.Před použitím IPL epilátoru je třeba, aby vaše pokožka byla čistá, suchá a oholená. Podle citlivosti místa, která se chystáte ošetřit vyberte nejvhodnější úroveň intenzity světla pro váš typ pokožky. Následně aplikační plochu epilátoru přitlačte na pokožku a po stisknutí tlačítka přístroj vyšle světelný impuls. Vyvarujte se uvolnění více než jednoho pulzu na stejnou část pokožky během stejného ošetření. Během epilace můžete cítit mírný pocit tepla, či brnění, ale v žádném případě to nesmí být bolestivé. Pokud cítítebolest, je nutné snížit intenzitu záření.Epilace pomocí IPL epilátoru je nejefektivnější u osob se světlejší pokožkou a tmavšími chloupky, které obsahují tmavý pigment a epilace je tím pádem účinnější. Čím světlejší chloupky a tmavší typ pokožky, tím se účinnost IPL epilátoru snižuje.IPL Epilátor se nesmí používat na potetované části těla, místa s permanentním make upem, pihy, mateřské a jiné tmavé znaménka. Před použitím tato místa důkladně zakryjte. Zároveň se IPL epilace nedoporučuje osobám s velmi citlivou pokožkou, při kožních onemocněních, při vysokém výskytu červených žilek, křečových žilách, nebo těhotným a kojícím ženám. Pokud jste jinak nemocný, nebo si jen nejste jisti, zda je pro vás IPL epilace vhodná, poraďte se s dermatologem, nebo lékařem.Životnost lampy: 999999 impulsů-Aplikační plocha: 4,2cm²-Intenzita světelného impulsu: 8 úrovní-Frekvence energie: 3-6 J / cm²-Vlnová délka: 510nm-1200nm-Napájení: elektrická síť 240V-Váha přístroje: 240g-Velikost balení: 200x150x90mmObsah balení:-IPL laserovému epilátoru AM001-Napájecí kabel-Žiletka-Ochranné brýle-Manuál
Nabídka č. 7046597036Zobrazení: 130