Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Jak jsem si půjčil Boeing - Rostislav Gallo (DJ ROGA) - Knihy
Jak jsem si půjčil Boeing - Rostislav Gallo (DJ ROGA) - Knihy
Jak jsem si půjčil Boeing - Rostislav Gallo (DJ ROGA) - Knihy
1 z 2
Nové

Jak jsem si půjčil Boeing - Rostislav Gallo (DJ ROGA)

Kup teď
Cena
349 Kč
K dispozici
484 ks
Končí v sobotu 13. 7. 12:04
1 ks
Doprava a platba
Balíkovna Zdarma
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Zdarma
Zaslat.cz kurýr na adresu 122 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Jak jsem si půjčil Boeing - Rostislav Gallo (DJ ROGA)
Popis předmětu
Stav
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Další informace
Počet stran
Rok vydání

Jak jsem si půjčil Boeing?


Představte si poslední hodiny minulého tisíciletí, exkluzivní silvestrovský zájezd do pouště na koncert francouzské legendy elektronické hudby Jeana-Michela Jarre, Boeing 737 se 160 pasažéry, kteří z většiny ani neví, kam a proč přesně letí, asi 200 litrů tvrdého alkoholu v „petkách” na palubě, ramadán v cílové destinaci a mě, maximálně odhodlaného studenta informatiky, který se tak trochu za trest stal jediným průvodcem této zběsilé výpravy. Vrátíme se vůbec všichni?


Po více než 22 letech jsem se konečně odhodlal sepsat tento skutečný a zcela absurdní příběh, který se ze své podstaty již nikdy nemůže opakovat. Příběh, který názorně dokazuje, že přirozená lidská touha po plnění snů je stejně mocná a velká jako lidská blbost, a konečně příběh, který doslova uzavírá tzv. divoké devadesátky, kdy bylo opravdu možné téměř cokoli.


Kniha zábavně a pravdivě popisuje bláznivé události příprav a především samotný silvestrovský zájezd na koncert J.M.Jarreho, který tato francouzská legenda elektronické hudby uskutečnila na milénium před velkými pyramidami v Gíze u Káhiry. Výlet o délce pouhých 26 hodin se stal noční můrou a zároveň nezapomenutelným zážitkem všech zúčastněných.


Kniha vychází 14. 5. 2024.

Jak jsem si půjčil Boeing? Představte si poslední hodiny minulého tisíciletí, exkluzivní silvestrovský zájezd do pouště na koncert francouzské legendy elektronické hudby Jeana-Michela Jarre, Boeing 737 se 160 pasažéry, kteří z většiny ani neví, kam a proč přesně letí, asi 200 litrů tvrdého alkoholu v „petkách” na palubě, ramadán v cílové destinaci a mě, maximálně odhodlaného studenta informatiky, který se tak trochu za trest stal jediným průvodcem této zběsilé výpravy. Vrátíme se vůbec všichni? Po více než 22 letech jsem se konečně odhodlal sepsat tento skutečný a zcela absurdní příběh, který se ze své podstaty již nikdy nemůže opakovat. Příběh, který názorně dokazuje, že přirozená lidská touha po plnění snů je stejně mocná a velká jako lidská blbost, a konečně příběh, který doslova uzavírá tzv. divoké devadesátky, kdy bylo opravdu možné téměř cokoli. Kniha zábavně a pravdivě popisuje bláznivé události příprav a především samotný silvestrovský zájezd na koncert J.M.Jarreho, který tato francouzská legenda elektronické hudby uskutečnila na milénium před velkými pyramidami v Gíze u Káhiry. Výlet o délce pouhých 26 hodin se stal noční můrou a zároveň nezapomenutelným zážitkem všech zúčastněných. Kniha vychází 14. 5. 2024.

Nabídka č. 7063026399 Vystaveno 13.06. 12:06 Zobrazení: 6