Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Japonsko Řád Svatého pokladu Zuiho-Sho 8.st. (11) - Sběratelství
Japonsko Řád Svatého pokladu Zuiho-Sho 8.st. (11) - Sběratelství
Japonsko Řád Svatého pokladu Zuiho-Sho 8.st. (11) - Sběratelství
Japonsko Řád Svatého pokladu Zuiho-Sho 8.st. (11) - Sběratelství
1 z 3

Japonsko Řád Svatého pokladu Zuiho-Sho 8.st. (11)

Aukce
Žádný příhoz
999 Kč
Končí ve středu 24. 4. 20:02
Kolik přihodit?

nebo
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v dubnu již od 40 Kč!
Více informací.
Cenný balík 60 Kč
Balíkovna Od 63 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
Japonsko Řád Svatého pokladu Zuiho-Sho 8.st. (11)
Popis předmětu

Japonský Řád Svatého pokladu 8.st. v orig. etuji a s rozetou.

 

Řád posvátného pokladu (瑞宝 章 Zuiho-Sho ) byl ustanoven dne 4.1.1888 císařem Meiji. Udělován byl v 8. stupních, od roku 2003 pak v 6. stupních (zrušen byl 7. a 8 st., závěs má místo žluté barvy světle modrou). Byl udělován civilistům i příslušníkům armády za mimořádné zásluhy. Od roku 1919 byla ustanovena i ženská verze se závěsnou stuhou ve tvaru "mašle".


Tělo medaile je z mincovního stříbra se stylizovanými součástmi "Svatého" pokladu. 
1. Zrcadlo - stylizované ve středu jako osmiúhelníkové.
2. Drahokamy - vytvářející prstenec kolem zrcadla, od 6. st. vyložené červenými kameny.
3. Císařský meč - rovněž od 6. st. představovaný do kříže vystupujícími paprsky.


Dva nejnižší stupně (7. a 8. st.) tedy nesou jen dva ze tří symbolů. Tělo má tvar osmicípé hvězdy s nepravidelnými paprsky zakončenými kulatou plochou (symbolizuje drahokamy), s osmiúhelníkovým zrcadlem ve středu. 8. stupeň je stříbrný, 7. stupeň zlacený. Trojúhelníkový závěs je bílý se žlutým pruhem při obou okrajích. Řády jsou uloženy v černých dřevěných, nebo plastových etujích s nápisem na víčku vyvedeným zlatými znaky. 

 

Stav vyznamenání: Výborný, patina stříbrného těla, lehký otěr na závěsu /viz foto/. S originální dřevěnou etují a rozetou.Originál přivezený z Japonska.

Exklusivní vyvolávací cena.

Navštivte i mé další aukce.

Poštovné do zahraničí dle tarifů mezinárodní pošty.

Poštovné a balné v rámci EU - cca 200 Kč.

Japonský Řád Svatého pokladu 8.st. v orig. etuji a s rozetou. Řád posvátného pokladu (瑞宝 章 Zuiho-Sho ) byl ustanoven dne 4.1.1888 císařem Meiji. Udělován byl v 8. stupních, od roku 2003 pak v 6. stupních (zrušen byl 7. a 8 st., závěs má místo žluté barvy světle modrou). Byl udělován civilistům i příslušníkům armády za mimořádné zásluhy. Od roku 1919 byla ustanovena i ženská verze se závěsnou stuhou ve tvaru "mašle". Tělo medaile je z mincovního stříbra se stylizovanými součástmi "Svatého" pokladu. 1. Zrcadlo - stylizované ve středu jako osmiúhelníkové. 2. Drahokamy - vytvářející prstenec kolem zrcadla, od 6. st. vyložené červenými kameny. 3. Císařský meč - rovněž od 6. st. představovaný do kříže vystupujícími paprsky. Dva nejnižší stupně (7. a 8. st.) tedy nesou jen dva ze tří symbolů. Tělo má tvar osmicípé hvězdy s nepravidelnými paprsky zakončenými kulatou plochou (symbolizuje drahokamy), s osmiúhelníkovým zrcadlem ve středu. 8. stupeň je stříbrný, 7. stupeň zlacený. Trojúhelníkový závěs je bílý se žlutým pruhem při obou okrajích. Řády jsou uloženy v černých dřevěných, nebo plastových etujích s nápisem na víčku vyvedeným zlatými znaky. Stav vyznamenání: Výborný, patina stříbrného těla, lehký otěr na závěsu /viz foto/. S originální dřevěnou etují a rozetou. Originál přivezený z Japonska. Exklusivní vyvolávací cena. Navštivte i mé další aukce. Poštovné do zahraničí dle tarifů mezinárodní pošty. Poštovné a balné v rámci EU - cca 200 Kč.

Nabídka č. 7021434273 Vystaveno 17.04. 20:04 Zobrazení: 7