search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

JAWA 50 SCOOTERETTE Mototechna, dle foto - stylové doplňky. (6995964254)

Vystavit v této kategorii
visibility
JAWA 50 SCOOTERETTE Mototechna, dle foto - stylové doplňky. - Faleristika
JAWA 50 SCOOTERETTE Mototechna, dle foto - stylové doplňky. - Faleristika
JAWA 50 SCOOTERETTE Mototechna, dle foto - stylové doplňky. - Faleristika
1 z 3

JAWA 50 SCOOTERETTE Mototechna, dle foto - stylové doplňky.

Nikdo nepřihazuje

visibility

Nikdo nesleduje

timer

13 hodin
23. 9. 11:26:03

Aktuální cena
1 Kč
 • person Přihoďte si
 • Nikdo nepřihazuje
 • visibility Nikdo nesleduje
 • access_time Končí čtvrtek, 23. 9. 2021, 11:26:03
  • Přeprava zdarma

   Při nákupu nad 2 500 Kč od lojza1946

  • Aukro Garance vrácení peněz
   není u této nabídky k dispozici.

   Požádejte prodejce.

  Nabízím nepotřebné věci (úklid/stěhování/přebytečnost/nevhodný dar/sbírka/redukce ajn.) za léta nahromaděné, jedná se o tématické věci, kovový odznak (20mm zapínání na jehlu), vše vhodné pro fandu značky či majitele modelu, stav nálezový, rozbaleno bez použití, nečištěno, neleštěno, jedná se o uloženou/skladovanou věc proto bez záruky, barvy se lehce mohou lišit od fota.

  POZOR!!! Dobrý den, poslední dobou se mi hromadí kupující co nekomunikují, neplatí a hlavně nečtou podmínky aukce a pak ještě neoprávněně udělí negativ. Tímto znovu upozorňuji, že příhozem berete zodpovědnost na svoji osobu a očekávám dokončení aukce dle podmínek se zaplacením do týdne, pokud není něco jasné nebo potřebujete informace ke stavu aukce či zaslání je potřeba vykomunikovat před příhozem nebo udělením negativu. Děkuji za akceptaci.

  Po skončení aukce co nejrychleji vyplňte a zvolte metodu platby a přepravy, je potřeba dohodnout a odsouhlasit celkovou částku. Věnujte prosím pozornost podmínkám pro zaslání, na následné žádosti o změnu po vydražení nelze přistoupit. Podmínky a náklady na přepravu jsou uvedeny v každé aukci v záložce náklady na přepravu a platba, u korunových aukcí je k první položce přiřazena základní sazba (obyčejná nebo doporučená zásilka dle výběru kupujícího) a každá vydražená další položka v zásilce je +15kč. Náklady na přepravu není jen poštovné, ale i ostatní náklady s odesláním spojené (přeprava na poštu, obalový a základní materiál k vydražené věci ajn.). Pokud vydražíte aukce za 1kč tak bude přepravné vždy několikanásobně vyšší jak cena za věci, proto berte při dražení cenu za věc celkově se všemi náklady a ne jen částku přihozenou. Pokud není něco jasné je potřeba vykomunikovat předem, je na to upozorněno. Děkuji za akceptaci.

  Podobné odkazy: zdarma, za odvoz, levně, akce, sleva, Diesel, pérák, kyvačka, panelka, pionýr, pařez, bizon, pitavalka, JAWA, JAWA 350 634, 638, 632, 639, 640, californian, konopnice, venca konopník, 250 sport, 350 sport, 175 sport, 250 sport, velorex, ČZ, Praga, Jawetta, stadion, L&K, Wanderer, Škoda, Monte Carlo, Š1000MB, Š1100MB, MBX, Š100, Š110L, LS, S110R coupé, Garde, Rapid, Felicia, Favorit, Tatra, 603, 613, S11, S22, Zetor, 50 Super, crystal, AJS, Triumph, Trabant, Simca, Ogar, NSU, Aero, BSA, Norton, MZ, Royal, YAMAHA, R1, R6, CASE, MTX, cabrio, roadster, cabriolet, BMW, 850 GS, 1200gs audi, metalex, rs, valentino rossi, motorsport, Harley-Davidson, Dněpr, Sachs, Ariel, Zetor, BMW Motorsport, VR46, Moto Guzzi, Ducati, Honda, Kawasaki,

V pořádku