Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Jawa ČZ 350 pérák půlbuben pravý kryt zapalování motoru dekl - Auto-moto
Jawa ČZ 350 pérák půlbuben pravý kryt zapalování motoru dekl - Auto-moto
Jawa ČZ 350 pérák půlbuben pravý kryt zapalování motoru dekl - Auto-moto
Jawa ČZ 350 pérák půlbuben pravý kryt zapalování motoru dekl - Auto-moto
Jawa ČZ 350 pérák půlbuben pravý kryt zapalování motoru dekl - Auto-moto
1 z 4

Jawa ČZ 350 pérák půlbuben pravý kryt zapalování motoru dekl

(7046086091)
9 přihazovalo
7 700 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 28. 9. 2023, 21:39:00
Vyhráno uživatelem c...5
84 sledovalo
9 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Doba dodání (od obdržení platby)

V této aukci nabízím: Jawa ČZ 350 pérák půlbuben pravý kryt zapalování motoru dekl


Nálezový stav - jedná se o starou věc, proto prodej bez záruky (stav viz fotografie). Chromové díly mohou mít škrábance, puchýřky, důlky vlivem stáří a špatného skladování. Předmět určen na renovaci, opravu, repasování - na motocykl, do muzea, do sbírky apod.


Pokud Vám něco není jasné, zeptejte se předem. Kontakt najdete v informaci od prodejce. Pokud se Vám nelíbí cena poštovného, domluvte se před příhozem, nebo nepřihazujte!!


Podívejte se i na mé ostatní aukce, kde naleznete další díly na předválečné a poválečné motocykly Jawa ČZ T C kývačka panelka pérák půlbuben deluxe aj.


Prosím, ať přihazuje pouze ten, kdo má o předmět skutečný zájem a zaplatí za něj!


Platbu odešlete do 7 dnů od konce aukce. Po zaplacení a domluvě předem je možné vyzvednutí pouze v Karlových Varech.

Nezapomeňte prosím jako variabilní symbol uvést číslo aukce, jinak nemusí být platba rozpoznána (z důvodu velkého množství předmětů).


Pokud dražíte více aukcí, kontaktujte mě po posledním vyhraném předmětu ohledně jednotného poštovného. Pokud plánujete přihazovat i dále, je třeba se domluvit na způsobu zaplacení.

Klikové hřídele z motorů Jawa ČZ 350, nádrže, kola a válce zasílám v samostatném balíku, jinak nemohu ručit za nepoškození ostatních předmětů.

V této aukci nabízím: Jawa ČZ 350 pérák půlbuben pravý kryt zapalování motoru deklNálezový stav - jedná se o starou věc, proto prodej bez záruky (stav viz fotografie). Chromové díly mohou mít škrábance, puchýřky, důlky vlivem stáří a špatného skladování. Předmět určen na renovaci, opravu, repasování - na motocykl, do muzea, do sbírky apod.Pokud Vám něco není jasné, zeptejte se předem. Kontakt najdete v informaci od prodejce. Pokud se Vám nelíbí cena poštovného, domluvte se před příhozem, nebo nepřihazujte!!Podívejte se i na mé ostatní aukce, kde naleznete další díly na předválečné a poválečné motocykly Jawa ČZ T C kývačka panelka pérák půlbuben deluxe aj.Prosím, ať přihazuje pouze ten, kdo má o předmět skutečný zájem a zaplatí za něj!Platbu odešlete do 7 dnů od konce aukce. Po zaplacení a domluvě předem je možné vyzvednutí pouze v Karlových Varech.Nezapomeňte prosím jako variabilní symbol uvést číslo aukce, jinak nemusí být platba rozpoznána (z důvodu velkého množství předmětů).Pokud dražíte více aukcí, kontaktujte mě po posledním vyhraném předmětu ohledně jednotného poštovného. Pokud plánujete přihazovat i dále, je třeba se domluvit na způsobu zaplacení.Klikové hřídele z motorů Jawa ČZ 350, nádrže, kola a válce zasílám v samostatném balíku, jinak nemohu ručit za nepoškození ostatních předmětů.
Nabídka č. 7046086091Zobrazení: 383