Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Jednobubnová sekačka Robot B62 Vario - Zahradní technikaJednobubnová sekačka Robot B62 Vario - Zahradní technikaJednobubnová sekačka Robot B62 Vario - Zahradní technika
Jednobubnová sekačka Robot B62 Vario - Zahradní technika
1 z 3
Cena
37 900 Kč
Ukončeno v neděli 8. 10. 2023, 10:05:14
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Provedení
Doba dodání (od obdržení platby)

Robot B62 Vario - firmy TIP spol. s r.o.


Motor Briggs & Stratton: 675 EX (6HP)

Pojezdová rychlost 1,7 – 3,2 km/h

Snadné nastavení pokosu 2 – 6 cm

Záběr sekačky 62 cm

Jednoúčelový žací stroj je určen pro sečení vzrostlých porostů na malých až středních zahradách. Pro velmi snadnou manipulaci je vhodný zejména v sadech a zahradách. Náš stroj je vybaven vysoce kvalitní kuželovou spojkou, ta je vybavena i brzdou talíře. Pojezd je ovládán nezávisle na sečení. Sekačka je rovněž vybavena vaiátorem rychlosti a nastavitelnou výškou pokosu. Celoplošný neotočný plaz zajišťuje kvalitní kopírování terénu.

Na motorovou jednotku lze později dokoupit i další nářadí, bez nutnosti koupě dalšího podvozku nebo pohonu. Alternativní agregáty – obraceč sena, mulčovač nebo zametací kartáč.


Kontakt na tip.pv@iol.cz

Na všechny dotazy rádi odpovíme.

Doprava: dle domluvy. Možnost osobního odběru v Prostějově, nebo kurýr společnosti Toptrans. Platba: bankovním převodem předem, nebo při převzetí.

Robot B62 Vario - firmy TIP spol. s r.o.Motor Briggs & Stratton: 675 EX (6HP)Pojezdová rychlost 1,7 – 3,2 km/hSnadné nastavení pokosu 2 – 6 cmZáběr sekačky 62 cmJednoúčelový žací stroj je určen pro sečení vzrostlých porostů na malých až středních zahradách. Pro velmi snadnou manipulaci je vhodný zejména v sadech a zahradách. Náš stroj je vybaven vysoce kvalitní kuželovou spojkou, ta je vybavena i brzdou talíře. Pojezd je ovládán nezávisle na sečení. Sekačka je rovněž vybavena vaiátorem rychlosti a nastavitelnou výškou pokosu. Celoplošný neotočný plaz zajišťuje kvalitní kopírování terénu.Na motorovou jednotku lze později dokoupit i další nářadí, bez nutnosti koupě dalšího podvozku nebo pohonu. Alternativní agregáty – obraceč sena, mulčovač nebo zametací kartáč.Kontakt na tip.pv@iol.czNa všechny dotazy rádi odpovíme.Doprava: dle domluvy. Možnost osobního odběru vProstějově, nebo kurýr společnosti Toptrans. Platba: bankovním převodem předem, nebo při převzetí.
Nabídka č. 7045389291Zobrazení: 35