Vyberte si kategorii
V termínu od 15. 12. 2023 do 31. 12. 2023 bude prodejce nepřítomen. Co to znamená?
Jersey 1988 3,6€ Kostely a církevní stavby ostrova, Vánoce - Známky
Jersey 1988 3,6€ Kostely a církevní stavby ostrova, Vánoce - Známky
1 z 1

Jersey 1988 3,6€ Kostely a církevní stavby ostrova, Vánoce

(7037427392)
1x zakoupeno
35 Kč
K dispozici
Zbývá poslední kus
Žádný sledující
1x zakoupeno
Doprava
Česká pošta Obyčejné psaní 30 Kč
Mezinárodní 55 Kč
Česká pošta Doporučená zásilka 75 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce

Případně ceněno dle oficiálních online katalogů Michel 2020 či Stanley Gibbons 2019.

Je-li známka krajní či rohová, pak se může u více kusů jejich poloha lišit! V případě přání nějaké určité pozice je možno napsat a zeptat se.

U všech známek by měl být uveden stav! Pokud není, prosím, upozorněte mě na to - jedná se o chybu.

Pro lepší náhled obrázku doporučuji kliknout na ikonku lupy!

Nabízím velke množství světové filatelie - od klasické filatelie dle oblastí až po tématiku. Rozhodně se podívejte na můj profil zde na Aukru - určitě Vás něco zaujme. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se o nových nabídkách dozví, tak aby Vám žádná neunikla, tak si mě rozhodně dejte do oblíbených prodejců kliknutím na symbol srdíčka na mém profilu. Budou Vám tak chodit upozornění pokaždé když něco vystavím.

  • Na vše platí samozřejmě záruka spokojenosti a autenticity a hlavně jedno poštovné!
  • V případě jakýchkoliv problémů či připomínek mě neváhejte kontaktovat - mohu Vám zaručit, že vše vždy vyřeším k Vaší spokojenosti, bude-li to možné
  • Poštovné na Slovensko je za obyčejný dopis! V případě přání doporučeného či cenného psaní do zahraničí mě kontaktujte!
Případně ceněno dle oficiálních online katalogů Michel 2020 či Stanley Gibbons 2019. Je-li známka krajní či rohová, pak se může u více kusů jejich poloha lišit! V případě přání nějaké určité pozice je možno napsat a zeptat se. U všech známek by měl být uveden stav! Pokud není, prosím, upozorněte mě na to - jedná se o chybu. Pro lepší náhled obrázku doporučuji kliknout na ikonku lupy! Nabízím velke množství světové filatelie - od klasické filatelie dle oblastí až po tématiku. Rozhodně se podívejte na můj profil zde na Aukru - určitě Vás něco zaujme. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se o nových nabídkách dozví, tak aby Vám žádná neunikla, tak si mě rozhodně dejte do oblíbených prodejců kliknutím na symbol srdíčka na mém profilu. Budou Vám tak chodit upozornění pokaždé když něco vystavím. Na vše platí samozřejmě záruka spokojenosti a autenticity a hlavně jedno poštovné! V případě jakýchkoliv problémů či připomínek mě neváhejte kontaktovat - mohu Vám zaručit, že vše vždy vyřeším k Vaší spokojenosti, bude-li to možné Poštovné na Slovensko je za obyčejný dopis! V případě přání doporučeného či cenného psaní do zahraničí mě kontaktujte!
Nabídka č. 7037427392Zobrazení: 2