Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
K.č. 2- 288 Při výstavbě země pomáhají... 1952 LI I - Sběratelství
K.č. 2- 288 Při výstavbě země pomáhají... 1952 LI I - Sběratelství
1 z 1

K.č. 2- 288 Při výstavbě země pomáhají... 1952 LI I

(7044309109)
1 přihazoval
4 Kč
Ukončeno v úterý 14. 11. 2023, 21:23:00
Vyhráno uživatelem p...y
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
1 sledoval
1 přihazoval
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Doba dodání (od obdržení platby)

Níže uvedené přečíst pozorně a nepřihazujte, pokud s tím budete mít později problém. Máte možnost se mě zeptat. Příhozy neruším. ZN je vystavena dle katalogového čísla a pokud je opětovně vystavena, tak se může lišit provedeným sestřihem. Rozměry a vyobrazení zůstávají stejné. Pokud by se měla lišit, tak je proveden aktuální sken a popsáno níže. Ten, kdo má na Auku negativní referenci, že neuhradil vydražené, bude mu z mé strany příhoz zrušen a zařazen na černou listinu. Rovněž nemohou dražit neověření uživatelé z Aukra. Tito dražitelé mi dělají na Aukru největší potíže, draží a neplatí. I když umožňuji zaslat vydražené obyčejnou ekonomickou poštou, tak někdy Česká pošta zásilku nedoručí. Negativní komentáře odkazuji dávat jim a ne mně. Pokud chcete originál, máte možnost si ho slepit z krabičky ze sirek. Ještě si přečtěte i informace v jednotlivých záložkách u vystaveného a zasílaného množství v zásilce a další důležité informace k úspěšnému obchodu.

Katalogová čísla (k.č.) jsou použita z katalogu Československé zápalkové nálepeky od autara Jiřího Šperka. Jedná se o krabíčkové zápalkové nálepky (ZN) ze sbírky použité !!!, které mohou mít na rubu zbytky lepidla,lepící pásku různých barevných odstínů a šíře, okraje zvlněné, rohy různě ohnuté, popřípadě i jiné části, může být natržena nebo na zadní straně napsána poznámka s kuličkovým perem různé barvy. Já na ZN uvádím obyčejnou tužkou katalogové číslo pro vaši snadnou kontrolu při převzetí. Bez lepky na rubu. Dále viz. sken. Tmavé okraje jsou způsobeny skenováním a zvětšením. Označení 2- před k.č. znamená, že se jedná o české domácí nálepky.

Níže uvedené přečíst pozorně a nepřihazujte, pokud s tím budete mít později problém. Máte možnost se mě zeptat. Příhozy neruším. ZN je vystavena dle katalogového čísla a pokud je opětovně vystavena, tak se může lišit provedeným sestřihem. Rozměry a vyobrazení zůstávají stejné. Pokud by se měla lišit, tak je proveden aktuální sken a popsáno níže. Ten, kdo má na Auku negativní referenci, že neuhradil vydražené, bude mu z mé strany příhoz zrušen a zařazen na černou listinu. Rovněž nemohou dražit neověření uživatelé z Aukra. Tito dražitelé mi dělají na Aukru největší potíže, draží a neplatí. I když umožňuji zaslat vydražené obyčejnou ekonomickou poštou, tak někdy Česká pošta zásilku nedoručí. Negativní komentáře odkazuji dávat jim a ne mně. Pokud chcete originál, máte možnost si ho slepit z krabičky ze sirek. Ještě si přečtěte i informace v jednotlivých záložkách u vystaveného a zasílaného množství v zásilce a další důležité informace k úspěšnému obchodu.Katalogová čísla (k.č.) jsou použita z katalogu Československé zápalkové nálepeky od autara Jiřího Šperka. Jedná se o krabíčkové zápalkové nálepky (ZN) ze sbírky použité !!!, které mohou mít na rubu zbytky lepidla,lepící pásku různých barevných odstínů a šíře, okraje zvlněné, rohy různě ohnuté, popřípadě i jiné části, může být natržena nebo na zadní straně napsána poznámka s kuličkovým perem různé barvy. Já na ZN uvádím obyčejnou tužkou katalogové číslo pro vaši snadnou kontrolu při převzetí. Bez lepky na rubu. Dále viz. sken. Tmavé okraje jsou způsobeny skenováním a zvětšením. Označení 2- před k.č. znamená, že se jedná o české domácí nálepky.
Nabídka č. 7044309109Zobrazení: 2