Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
KARLOVY VARY-likér BECHEROVKA - žena s lahví Becherovky - Nápojový průmyslKARLOVY VARY-likér BECHEROVKA - žena s lahví Becherovky - Nápojový průmysl
KARLOVY VARY-likér BECHEROVKA - žena s lahví Becherovky - Nápojový průmysl
1 z 2

KARLOVY VARY-likér BECHEROVKA - žena s lahví Becherovky

(7045017222)
1 přihazoval
12 Kč
Ukončeno v sobotu 7. 10. 2023, 19:28:07
Vyhráno uživatelem K...3
Žádný sledující
1 přihazoval
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Doba dodání (od obdržení platby)

VF, kvalita viz foto, je nutno, si řádně prohlédnout fota !!! - patrné poškození z fota většinou nepopisuji !!!


Lze po domluvě sloučit i více a různé předměty za jedno poštovné !!!


Na Slovensko a do celé EU lze na vlastní riziko zaslat do 8 ks PH za 45,- Kč, více dle domluvy !!!!!!!!!!


Po skončení nákupu při více než 10 vydražených kusů mne prosím kontaktujte mailem ohledně výše poštovného - nehleďte na to, co Vám vypočte automat AUKRA !!!


Po špatných zkušenostech s reklamací u České pošty za ztracenou či odcizenou zásilku, doporučuji zaslání jako Cenné psaní. Kontakt přes telefon uvedený u aukce či mailem. Nepište SMS !!!


Veškerá rizika při volbě obyčejného a doporučeného poštovného jsou na straně kupujícího!!! Poštovné doporučené pošta nahrazuje jen výši poštovného ne obsahu, jelikož dle poštovních podmínek je zakázáno v doporučeném psaní posílat, citace: Peníze, aktivované platební karty a jiné platební prostředky; poukázky na odběr zboží nebo služeb; směnky, šeky a jiné cenné papíry; předměty kulturní, umělecké nebo sběratelské hodnoty bez ohledu na jejich stáří a cenu; šperky, drahé kameny, drahé kovy a výrobky z nich, a další obdobně cenné věci mohou být obsahem poštovní zásilky jen tehdy, je-li to u určité poštovní služby výslovně stanoveno. 


Cenné psaní je o něco dražší, ale máte plnou záruku vrácení všech peněz při ztrátě zásilky. Poštovné uvedeno základní pro cca 10 ks pohlednic, je v něm již započten veškerý balicí materiál včetně folií a tvrdých proložek k zamezení poškození během přepravy a u cenného psaní předepsaná plastová obálka s poplatkem na uvedenou výši ceny. Při více položkách bude celkové poštovné navýšeno dle celkové váhy zásilky.

VF, kvalita viz foto,je nutno, si řádně prohlédnout fota !!! - patrné poškození z fota většinou nepopisuji !!! Lze po domluvě sloučit i více a různé předměty za jedno poštovné !!! Na Slovensko a do celé EU lze na vlastní riziko zaslat do 8 ks PH za 45,- Kč, více dle domluvy !!!!!!!!!! Po skončení nákupu při více než 10 vydražených kusů mne prosím kontaktujte mailem ohledně výše poštovného - nehleďte na to, co Vám vypočte automat AUKRA !!! Po špatných zkušenostech s reklamací u České pošty za ztracenouči odcizenou zásilku, doporučuji zaslání jako Cenné psaní.Kontakt přes telefon uvedený u aukce či mailem. Nepište SMS !!! Veškerá rizika při volbě obyčejného adoporučenéhopoštovného jsou na straně kupujícího!!! Poštovné doporučené pošta nahrazuje jen výši poštovného ne obsahu, jelikož dle poštovních podmínek je zakázáno v doporučeném psaní posílat, citace:Peníze, aktivované platební karty a jiné platební prostředky; poukázky na odběr zboží nebo služeb; směnky, šeky a jiné cenné papíry;předměty kulturní, umělecké nebo sběratelské hodnotybez ohledu na jejich stáří a cenu; šperky, drahé kameny, drahé kovy a výrobky z nich, a další obdobně cenné věci mohou být obsahem poštovní zásilky jen tehdy, je-li to u určité poštovní služby výslovně stanoveno. Cenné psaní je o něco dražší, ale máte plnou záruku vrácení všech peněz při ztrátě zásilky.Poštovné uvedeno základní pro cca 10 ks pohlednic, je v něm již započten veškerý balicí materiál včetně folií a tvrdých proložek k zamezení poškození během přepravy a u cenného psaní předepsaná plastová obálka s poplatkem na uvedenou výši ceny.Při více položkách bude celkové poštovné navýšeno dle celkové váhy zásilky.
Nabídka č. 7045017222Zobrazení: 5