Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
KENIER Nastavitelná rukojeť pro podporu tréninku 5-60 kg - Sport a turistika
KENIER Nastavitelná rukojeť pro podporu tréninku 5-60 kg - Sport a turistika
1 z 1
Nové

KENIER Nastavitelná rukojeť pro podporu tréninku 5-60 kg

(7046467475)
4 přihazovali
111 Kč
Ukončeno v pátek 29. 9. 2023, 20:00:00
Vyhráno uživatelem M...p
7 sledovalo
4 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Doba záruky (měsíců)

KENIER Nastavitelná rukojeť pro podporu tréninku 5-60 kg, chytrého počítání, tréninku předloktí, úchopu a silového tréninku


Pohodlné cvičení na posilovač zápěstí a předloktí


Popis:【Vhodné pro každého】: Spodní rukojeť s vyztuženou rukojetí je ideální pro zlepšení síly, síly a rychlosti v zápěstích, prstech a předloktích. Praktická nejlepší volba pro horolezce, tenisty, sportovce a hudebníky pro zlepšení flexibility prstů a zápěstí.


【Pohodlné a odolné】: Měkká rukojeť zvýrazňovače rukojeti je vhodná nejen pro malé a velké ruce, seniory a teenagery, ale také se pohodlně drží. Odpor posilovače rukojeti je ideální pro ženy i ženy různé síly, protože jej lze snadno nastavit od 11 do 132 liber.


【Rehabilitace po zranění】: Každodenní používání tohoto posilovacího trenažéru úchopu ke cvičení je prospěšné pro zotavení.


【Nastavitelný odpor】: Snadno se přepíná a umožňuje různé cviky pro různé věkové kategorie a úrovně zdatnosti šroubováním nebo odšroubováním knoflíku pro nastavení napětí pružiny od 5 kg do 60 kg.


【Skvělý dárek】: Jedná se o perfektní dárek pro sportovce, hudebníky, horolezce, tenisty, golfisty, boxery, bubeníky, kytaristy, klavíristy a další. Je přenosný a můžete si ho vzít s sebou kdykoli a každý den.


Specifikace:


Materiál: PP


Rozměr: 16,8*11cm


--------------------------------------------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů,  musí být platba uhrazena  max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!KENIER Nastavitelná rukojeť pro podporu tréninku 5-60 kg, chytrého počítání, tréninku předloktí, úchopu a silového tréninkuPohodlné cvičení na posilovač zápěstí a předloktíPopis:【Vhodné pro každého】: Spodní rukojeť s vyztuženou rukojetí je ideální pro zlepšení síly, síly a rychlosti v zápěstích, prstech a předloktích. Praktická nejlepší volba pro horolezce, tenisty, sportovce a hudebníky pro zlepšení flexibility prstů a zápěstí.【Pohodlné a odolné】: Měkká rukojeť zvýrazňovače rukojeti je vhodná nejen pro malé a velké ruce, seniory a teenagery, ale také se pohodlně drží. Odpor posilovače rukojeti je ideální pro ženy i ženy různé síly, protože jej lze snadno nastavit od 11 do 132 liber.【Rehabilitace po zranění】: Každodenní používání tohoto posilovacího trenažéru úchopu ke cvičení je prospěšné pro zotavení.【Nastavitelný odpor】: Snadno se přepíná a umožňuje různé cviky pro různé věkové kategorie a úrovně zdatnosti šroubováním nebo odšroubováním knoflíku pro nastavení napětí pružiny od 5 kg do 60 kg.【Skvělý dárek】: Jedná se o perfektní dárek pro sportovce, hudebníky, horolezce, tenisty, golfisty, boxery, bubeníky, kytaristy, klavíristy a další. Je přenosný a můžete si ho vzít s sebou kdykoli a každý den.Specifikace:Materiál: PPRozměr: 16,8*11cm--------------------------------------------------------------- Pouze rozbalené zboží!- Aukce od koruny!- V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!
Nabídka č. 7046467475Zobrazení: 14