Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Klávesnice Logitech Wireless MX Keys, US (920-009415) šedá - Vstupní zařízení k PC
Klávesnice Logitech Wireless MX Keys, US (920-009415) šedá - Vstupní zařízení k PC
1 z 1
Použité

Klávesnice Logitech Wireless MX Keys, US (920-009415) šedá

Skončeno
8 přihazovalo
921 Kč
Ukončeno v úterý 28. 5. 2024, 14:00:39
Vyhráno uživatelem j...1
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Balíkovna Od 99 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 99 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Klávesnice Logitech Wireless MX Keys, US (920-009415) šedá
Popis předmětu
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

V druhé aukci nabízím i Logitech MX Master 3S - ušetřete na poštovném.


Pokročilá klávesnice Logitech MX Keys potěší i náročné uživatele, kteří u počítače tráví celé dny a potřebují kvalitní příslušenství s rychlými reakcemi a pohodlným ovládáním. Přístroj je vyrobený přímo pro kodéry. Má nízké klávesy, které dokonale reagují na vaše gesta a zajišťují okamžité reakce. Jedinečný design se zaoblenými rohy zajišťuje vždy přesnou zpětnou vazbu konečkům prstů. Přejíždění po povrchu ještě usnadní jemný matný povrch.


Klávesnice funguje bezdrátově. K počítači ji můžete připojit přes USB modul, nebo lze využít technologie Bluetooth. Na klávesnici se nachází inteligentní snímače přiblížení. Ty hlídají váš pohyb a dokážou rozpoznat přítomnost prstů. Kdykoliv vás klávesnice uvidí, automaticky podsvítí tlačítka, abyste na ně perfektně viděli 24 hodin denně. Jakmile se vzdálíte, podsvícení se automaticky vypne, aby šetřilo energii. Dobíjecí baterie zajistí 10 dní provozu, resp. pět měsíců s vypnutím podsvícením. V případě potřeby jí dodáte energii rychle přes USB-C kabel.


V dobrém stavu, bez poškození. Zasílám pouze balíkovnou a zásilkovnou.

Přidáno: 24.05.2024 12:45:55

Plně funkční, bez poškození, používaná cca 1 rok.

V druhé aukci nabízím i Logitech MX Master 3S - ušetřete na poštovném. Pokročilá klávesnice Logitech MX Keys potěší i náročné uživatele, kteří u počítače tráví celé dny a potřebují kvalitní příslušenství s rychlými reakcemi a pohodlným ovládáním. Přístroj je vyrobený přímo pro kodéry. Má nízké klávesy, které dokonale reagují na vaše gesta a zajišťují okamžité reakce. Jedinečný design se zaoblenými rohy zajišťuje vždy přesnou zpětnou vazbu konečkům prstů. Přejíždění po povrchu ještě usnadní jemný matný povrch. Klávesnice funguje bezdrátově. K počítači ji můžete připojit přes USB modul, nebo lze využít technologie Bluetooth. Na klávesnici se nachází inteligentní snímače přiblížení. Ty hlídají váš pohyb a dokážou rozpoznat přítomnost prstů. Kdykoliv vás klávesnice uvidí, automaticky podsvítí tlačítka, abyste na ně perfektně viděli 24 hodin denně. Jakmile se vzdálíte, podsvícení se automaticky vypne, aby šetřilo energii. Dobíjecí baterie zajistí 10 dní provozu, resp. pět měsíců s vypnutím podsvícením. V případě potřeby jí dodáte energii rychle přes USB-C kabel. V dobrém stavu, bez poškození. Zasílám pouze balíkovnou a zásilkovnou. Přidáno: 24.05.2024 12:45:55 Plně funkční, bez poškození, používaná cca 1 rok.

Nabídka č. 7063626654 Vystaveno 23.05. 14:05 Zobrazení: 151