Vyberte si kategorii
Kniha / esoterika - Čtyři Dohody Don Miguel Ruiz - Odborné knihy
Kniha / esoterika - Čtyři Dohody Don Miguel Ruiz - Odborné knihy
Kniha / esoterika - Čtyři Dohody Don Miguel Ruiz - Odborné knihy
Kniha / esoterika - Čtyři Dohody Don Miguel Ruiz - Odborné knihy
Kniha / esoterika - Čtyři Dohody Don Miguel Ruiz - Odborné knihy
1 z 4
Použité

Kniha / esoterika - Čtyři Dohody Don Miguel Ruiz

(7020906020)
Žádný příhoz
90 Kč
Končí v pátek 1. 12. 14:52
Kolik přihodit?
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Žádný sledující
Žádný příhoz
Cena Kup teď!
110 Kč
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 59 Kč
Zásilkovna od 90 Kč
Osobní převzetí
Praha 1
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Opotřebení
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží
Počet stran
Rok vydání

Kniha / esoterika - Čtyři Dohody Don Miguel Ruiz, stav - velmi zachovalá (jako nová) viz foto


Vychází k 15. výročí prvního vydání. Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky.

Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků.


Jedná se o charitativní aukci, koupí tohoto zboží podpoříte dobročinný obchod Restart Shop, který poskytuje tréninkové pracovní místa lidem v obtížné životní situaci a znevýhodněným na trhu práce. Naším cílem je jejich návrat na otevřený pracovní trh nebo získání následného podporovaného pracovního místa. Tuto službu, na jejíž provoz jde i výtěžek z aukce, zřizuje Česká Asociace Streetwork o.p.s. kontakt tel.: 774435709, č.ú. 2801116803/2010 www.restartshop.cz 

Koupí a zaplacením předmětu stvrzujete, že znáte a akceptujete naše obchodní podmínky, které jsou uvedeny v informacích o prodejci zde na Aukru.

Kniha / esoterika - Čtyři Dohody Don Miguel Ruiz, stav - velmi zachovalá (jako nová) viz foto Vychází k 15. výročí prvního vydání. Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků. Jedná se o charitativní aukci, koupí tohoto zboží podpoříte dobročinný obchod Restart Shop, který poskytuje tréninkové pracovní místa lidem v obtížné životní situaci a znevýhodněným na trhu práce. Naším cílem je jejich návrat na otevřený pracovní trh nebo získání následného podporovaného pracovního místa. Tuto službu, na jejíž provoz jde i výtěžek z aukce, zřizuje Česká Asociace Streetwork o.p.s. kontakt tel.: 774435709, č.ú. 2801116803/2010 www.restartshop.cz Koupí a zaplacením předmětu stvrzujete, že znáte a akceptujete naše obchodní podmínky, které jsou uvedeny v informacích o prodejci zde na Aukru.
Nabídka č. 7020906020Zobrazení: 1