Vyberte si kategorii

Kolekce aukcí: Jan Kantůrek - (ne)obyčejné předměty - 9. 10. 2023

Kolekce aukcí
Kniha Gabriel Chevallier - Zvonokosy (překladatele Jana Kantůrka) - undefinedKniha Gabriel Chevallier - Zvonokosy (překladatele Jana Kantůrka) - undefinedKniha Gabriel Chevallier - Zvonokosy (překladatele Jana Kantůrka) - undefinedKniha Gabriel Chevallier - Zvonokosy (překladatele Jana Kantůrka) - undefined
Kniha Gabriel Chevallier - Zvonokosy (překladatele Jana Kantůrka) - undefined
1 z 4

Kniha Gabriel Chevallier - Zvonokosy (překladatele Jana Kantůrka)

(7046067340)
6 přihazovalo
1 633 Kč
Ukončeno v pondělí 9. 10. 2023, 20:34:54
Vyhráno uživatelem s...3
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
13 sledovalo
6 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

Jan Kantůrek - Osobně


Kniha Gabriel Chevallier - Zvonokosy (překladatele Jana Kantůrka)


Kniha, která symbolicky stála kdesi v počátcích překladu Zeměplochy. Vydavatel Vlasta Talaš otci řekl, že by si překlad jmen v zeměplošských knihách představoval tak, jak se objevují právě ve Zvonokosech - hravá, zvukomalebná a tzv. "mluvící", tedy aby nesla nějaký význam spojený s charakterem, nebo konáním postavy. Silně opotřebované vydání z roku 1973, Odeon, ilustrace Adolf Born.


K získanému předmětu bude novému majiteli přiloženo "potvrzení původu", které dokládá, že se jedná o věc z pozůstalosti překladatele Jana Kantůrka (viz. vzor ve fotografiích).

Jan Kantůrek - Osobně Kniha Gabriel Chevallier - Zvonokosy (překladatele Jana Kantůrka)Kniha, která symbolicky stála kdesi v počátcích překladu Zeměplochy. Vydavatel Vlasta Talaš otci řekl, že by si překlad jmen v zeměplošských knihách představoval tak, jak se objevují právě ve Zvonokosech - hravá, zvukomalebná a tzv. "mluvící", tedy aby nesla nějaký význam spojený s charakterem, nebo konáním postavy. Silně opotřebované vydání z roku 1973, Odeon, ilustrace Adolf Born.K získanému předmětu bude novému majiteli přiloženo "potvrzení původu", které dokládá, že se jedná o věc z pozůstalosti překladatele Jana Kantůrka (viz. vzor ve fotografiích).
Nabídka č. 7046067340Zobrazení: 342