Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Kniha: Mauser military rifles; e-Book - Vojenské sběratelské předmětyKniha: Mauser military rifles; e-Book - Vojenské sběratelské předmětyKniha: Mauser military rifles; e-Book - Vojenské sběratelské předmětyKniha: Mauser military rifles; e-Book - Vojenské sběratelské předmětyKniha: Mauser military rifles; e-Book - Vojenské sběratelské předměty
Kniha: Mauser military rifles; e-Book - Vojenské sběratelské předměty
1 z 5

Kniha: Mauser military rifles; e-Book

(7046848198)
Cena
130 Kč
Ukončeno v sobotu 7. 10. 2023, 13:39:55
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba

 

 

Nabízím originál e-Book Mauser Military Rifles

 

Obsahuje více než 500 modelů zbraní značky Colt   

 

 

Úžasná publikace pro každého sběratele zbraní a nadšence do zbraní Mauser, kde najdete informace o každém modelu včetně všech výrobních variant a provedení!!!

 

 

 

 

 

Kniha má 82 stran a mnoho fotek a vyobrazení !!! 

 

 

 

Kniha je v angličtině!

 

Jedná se o oficiální e-Book - interaktivní pdf s funkčními odkazy. Nejde o žádný nelegální, domácí scan, ale oficiální e-Book. 

 

Možno poslat odkaz ke stažení (poštovné zdarma) a nebo na CD. 

 

Cena tištěné verze je cca 800 Kč. 

 

 

 

 

Tento předmět prodávám ke sběratelským účelů a prodejem nepropaguji žádné hnutí vedoucí k potlačování lidstkých práv a svobod, atd. 

Nabízím originál e-Book Mauser Military RiflesObsahuje více než 500 modelů zbraní značky Colt Úžasná publikace pro každého sběratele zbraní a nadšence do zbraní Mauser, kde najdete informace o každém modeluvčetně všech výrobních variant aprovedení!!!Kniha má 82 stran a mnohofotek a vyobrazení!!!Kniha je v angličtině!Jedná se o oficiální e-Book - interaktivní pdf s funkčními odkazy. Nejde o žádný nelegální, domácí scan, ale oficiální e-Book.Možno poslat odkaz ke stažení (poštovné zdarma) a nebo na CD.Cena tištěné verze je cca 800 Kč.Tento předmět prodávám ke sběratelským účelů a prodejem nepropaguji žádné hnutí vedoucí k potlačování lidstkých práv a svobod, atd.
Nabídka č. 7046848198Zobrazení: 4