Vyberte si kategorii

chevron_left Pohlednice místopis

Termín aukcí

Čtvrtek, 5. 10.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Antikvariát Dlážděná - Aukce sběratelských pohlednic - 5. 10. 2023 (60)

Kolekce aukcí

Antikvariát Dlážděná, „legendární Dlážděnka“, představuje nabídku historických pohlednic. Jejich výběr obsahuje filokartistické kusy z konce devatenáctého století po třicátá léta století dvacátého a zachycuje historické pohledy se zajímavými motivy Prahy, českých a moravských měst. Jedná se o další speciálně vybranou nabídku pohlednic, který náš antikvariát připravil. Navazujeme na filokartistickou historii v Dlážděné a navracíme se k její tradici.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Vydražené položky je možné osobně vyzvednout v Praze přímo v Antikvariátu Dlážděná, nebo je dopravíme na Vámi zvolenou adresu. Položky budou po skončení aukce zpracovávány od 9. 10. 2023, od tohoto data budou také k dispozici pro osobní odběr.

Doporučujeme se přihlásit do aukce již nyní, ať nepropásnete svou šanci.

Kolekci aukcí spustíme 5. 10. 2023. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. 5. 10. 2023 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 5. 10. 2023 19:00
Start živého přihazování: 5. 10. 2023 ve 20:00

Kategorie
Skončené aukce
1 nabídek na stránce
1