Vyberte si kategorii

chevron_left Umění

Termín aukcí

Čtvrtek, 21. 9.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Aukce obrazů Jakub Ječmínek - Paralelní reality - 21. 9. 2023 (24)

Kolekce aukcí

Představujeme Vám kolekci obrazů jejichž hodnota je podložena certifikátem francouzských expertů na obchod s uměním Akoun. Autorem je současný český malíř Jakub Ječmínek, který se již několik let zabývá vytvářením zcela unikátních technik pro svá abstraktní díla, která jsou originální i svým obsahem. Do obrazů jsou kódovány informace o energiích a principech Univerza, které mají na diváka a prostředí harmonizační účinek. Více informací naleznete v jednotlivých položkách. Autor se věnuje malbě obrazů na plný úvazek a svými díly je zastoupen ve sbírkách po celém světě.

Kolekci aukcí spustíme 21. 9. 2023. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. 21. 9. 2023 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 21. 9. 2023 18:00
Start živého přihazování: 21. 9. 2023 ve 20:00

Kategorie
Skončené aukce
1 nabídek na stránce
1