Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Kategorie

Termín aukcí

Čtvrtek, 20. 6.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Kolekce Bratislavske Zberatelske Dni - 20.6.2024 (23)

Kolekce aukcí

Každoročně se na Slovensku konají v červnu BRATISLAVSKÉ ZBERATEĽSKÉ DNI. Stejně jako minulý rok, se jich letos účastní i Aukro. S několika vybranými prodejci, které na této akci rovněž naleznete, jsme se dohodli a nachystali jsme tuto speciální kolekci. Jednotlivé položky si budete moci prohlédnout přímo na vlastní oči, máte-li zájem, a to 7.-8. 6. 2024 na Inchebě.

Konkrétně jsou to od prodejce bratislava zajímavé antické mince. Numismatika Šůcha přispěl s tematickou nabídkou např. dopisu přímo od M. R. Štefánika a rovněž mincemi, které rozhodně kolegy sběratele ze Slovenska zaujmou. Prodejce KAROLMAGDA nabízí několik položek z filatelie. Další zboží si pochopitelně můžete prohlédnout přímo na akci.Kolekci aukcí spustíme 20. 6. 2024. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. 20. 6. 2024 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 20. 6. 2024 19:00
Start živého přihazování: 20. 6. 2024 ve 20:00

Kategorie