Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Termín aukcí

Pondělí, 12. 6.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Jindra. Šperkům a drahokamům se věnuji téměř celý život a před časem jsem založil svůj e-shop s tanzanity. Můj příběh začal už před sto lety, když jeden z mých předků dělal to samé a já jsem onu lásku k drahokamům zdědil. Mým hlavním artiklem jsou samozřejmě tanzanity, neboť se jedná o velmi vzácný drahokam a rovněž o skvělou investici. Rozhodl jsem se Vám nabídnout diamanty a drahé kameny, které si bude moci koupit opravdu každý. Na aukci jsem Vám vybral drahokamy a šperky od 8 000 do 1 200 000 Kč. Všechny nabízené kameny jsou samozřejmě certifikované u gemologických společností IGI, HRD, GIA, AIG nebo ČGL a většina z nich je zakapslená v chráněné fólii.

Děkuji za Vaši účast a držím palce.
S pozdravem, Jaroslav Jindra.

Doporučujeme se přihlásit do aukce již nyní, ať nepropásnete svou šanci.

Kolekci aukcí spustíme 12. 6. 2023. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. 12. 6. 2023 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 12. 6. 2023 19:00
Start živého přihazování: 12. 6. 2023 ve 20:00