Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Komiksy

Termín aukcí

Úterý, 14. 5.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Kolekce aukcí Čtyřlístek je fenomén! - 14. 5. 2024 (56)

Kolekce aukcí

Čtyřlístek je fenomén!

Nejoblíbenější a nejdéle vycházející československý komiks. Sbírání Čtyřlístků se stalo zajímavým sběratelským, a dnes již i investičním, oborem.
Jejich hodnota v posledních letech stále stoupá, nejhledanější jsou samozřejmě zachovalé výtisky v co nejlepších stavech, které si vždy udrží svou cenu bez ohledu na vývoj ekonomiky.
Každý Čtyřlístek v této aukci je nabízený od 1,- Kč, aby mohl dražit opravdu kdokoliv.
Doplňte nebo začněte svou sbírku touto ojedinělou nabídkou!
V této kolekci aukcí vám prodejce ostravak79 nabízí vzácná první čísla vydávaná od roku 1969, a to povětšinou v krásných sběratelských stavech. Včetně čísla nejvzácnějšího, prvního.
Časopisy jsou původní, bez jakéhokoliv zásahu restaurátora, pocházejí z nekuřácké domácnosti a celá léta byly skladovány v suchém bytě. Každý časopis v aukci je pečlivě popsán a nafocen. První čísla jsou nafocena kompletně celá, abyste měli dokonalý přehled o jejich stavu.

Přejeme vám úspěšnou aukci a radost ze získání krásného kousku do vaší sbírky !

Kolekci aukcí spustíme 14. 05. 2024. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. 14. 05. 2024 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 14. 05. 2024 19:00
Start živého přihazování: 14. 05. 2024 ve 20:00

Kategorie