Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left LP / Vinylové desky

Termín aukcí

Čtvrtek, 27. 6.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Kolekce LP desky - 27.6.2024 (67)

Kolekce aukcí

Kolekce LP desek

Dobrý den.

Prostřednictvím mého účtu Classicrecords Vám přináším směs raritních i klasických titulů na LP s vyvolávací cenou od 1 Kč. V případě zájmu ,v tom budu ráda ve spolpráci s Aukrem pokračovat. Dovolím si upozornit na dnes již nedostupnou LP Van Der Graaf Generator, Dylanovi Bootleg Serie, hip-hopovou raritu ZW Cirkus nebo pohodový jazzík Laca Gerhardta. Jednoduše stačí "přihodit"

Váš Classicrecords

Kolekci aukcí spustíme 27. 06. 2024. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. 27. 06. 2024 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 27. 06. 2024 19:00
Start živého přihazování: 27. 06. 2024 ve 20:00

Kategorie