Vyberte si kategorii

chevron_left Kategorie

Termín aukcí

Pondělí, 27. 11.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Předvánoční prémiová aukce - Numismatikaprolidi & Moravianum - 27. 11. 2023 (98)

Kolekce aukcí

Zapojte se do speciální Předvánoční prémiové aukce mincí od prověřených prodejce Aukra Schmittka666 (Numismatikaprolidi) a Moravianum. V nabídce jsou vzácné zlaté a stříbrné mince především z území Rakouska-Uherska a Československa.

Vše si lze osobně prohlédnout po telefonické domluvě v okolí Olomouce, popř. dle dohody.


Přejeme vám mnoho úspěchů v této aukci!Doporučujeme se přihlásit do aukce vystavené na Aukru již nyní, ať nepropásnete svou šanci.

Kolekci aukcí spustíme 27. 11. 2023. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. v pondělí 27. 11. 2023 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 27. 11. 2023 19:00
Start živého přihazování: 27. 11. 2023 ve 20:00

Kategorie
Skončené aukce
12 chevron_right chevron_right nabídek na stránce
12 chevron_right chevron_right