Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Komiksy

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Vazba
Barva
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Komiksy

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 10 979 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 10 979 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Hledáte raritní kousky nebo chybějící čísla komiksů do vaší sbírky? Právě pro vás máme širokou nabídku zahraničních i českých komiksů, které vytvořili například známí autoři Kája Saudek nebo Jaroslav Foglar. Komiksy začaly být populární především v 20. století, ale počátky moderních komiksů sahají až do roku 1865, kdy vznikl časopisecký seriál Max a Moritz od německého kreslíře Wilhelma Busche. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Fortnite komiks

Komiksy Fortnite vypráví příběhy, kde se děj odehrává v prostředí, které můžete znát ze stejnojmenné hry. Na jedné straně se objeví kladný hrdina Batman, který se postaví proti zloduchům ze hry. V komiksech mohou být schované i kódy do hry Fortnite.

Fortnite
Marvel UKK

Marvel komiksy

Dnes již legendární Marvel komiksy vypráví příběhy známých hrdinů X-Men, Fantastické čtyřky, Avengers a mnohých dalších. Za tvorbou komiksů stojí od roku 1961 známí autoři Stan Lee, John Buscema, Jack Kirby a Steve Ditko. Jelikož tyto komiksy byly velice populární, dočkaly se i filmového zpracování.

Legendární komiksy Rychlé šípy

Komiksy Rychlé šípy vycházely v letech 1938 až 1989 a vypráví příběhy fiktivní chlapecké pětice. Původně začaly vycházet jednou za týden na zadní straně časopisu Mladý hlasatel. Na tvorbě komiksů se podíleli autor Jaroslav Foglar a kreslíři Jan Fischer, Marko Čermák, Bohumír Čermák a Václav Junek.

Rychlé šípy
Čtyřlístek

Komiksy pro děti

K nejoblíbenějším komiksům v České republice patří Čtyřlístek, který vychází od roku 1969 a vypráví příběhy známé čtveřice Myšpulína, Fifinky, Pindi a Bobíka v obci Třeskoprsky. Dalšími oblíbenými komiksy pro děti jsou Simpsonovi, Angry Birds a příběhy Toma a Jerryho

Kolik stály nejdražší komiksy?

Komiksy mohou mít v dnešní době velkou cenu, hlavní roli hraje především stav časopisu a číslo vydání. Aktuálně nejdražším prodaným komiksem v aukci se stal v září 2021 Amazing Fantasy č. 15, který se prodal za 3,6 milionů dolarů. Dokonce v lednu 2022 se prodala jediná stránka z komiksu o Spidermanovi za 3,36 milionů dolarů, byla to strana 25 ze sešitu Secret Wars č. 8.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up