Vyberte si kategorii
Kráječ Domo DO521S nerez cena ! - Malé elektrospotřebiče
Kráječ Domo DO521S nerez cena ! - Malé elektrospotřebiče
1 z 1
Nové

Kráječ Domo DO521S nerez cena !

(7043995390)
Cena
1 549 Kč
1 sleduje
Doprava
Česká pošta Balík Na poštu 89 Kč
Česká pošta s dobírkou 99 Kč
Osobní převzetí
Skuteč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Značka

Kráječ Domo DO521S nerez, nový, záruka 2 roky, běžná cena 1989Kč !

 

 


Tento výrobek má pouze nepatrně poškozenou přepravní krabici, kontrolovaný, jinak 100% stav, nový, nepoužitý, záruka zůstává, proto ta cena !
Na dotaz zašleme foto.                          Pouze 1ks za tuto cenu !

 

 

Levnější nenajdete, pokud ano, pište zavrelm@seznam.cz , volejte tel.776101776, upravíme cenu !

 

 

Nejlevněji na našem e-shopu  www.profinej.cz

 

 Celokovové provedení, nůž ze značkové ušlechtilé ocele RSG Solingen, nastavitelná tloušťka krájení.

 

Domo DO521S

Nespoléhejte na krájené pečivo z obchodu, které mnohdy bývá starší než chléb vcelku. Kupte si čerstvé kousky a nakrájejte si je doma pomocí kráječe Domo DO521S snadno a rychle. Přístroj je vhodný k použití nejen u pečiva, zvládnete s ním vytvořit rovnoměrné plátky také ze sýru a masa. Má v sobě zabudovaný ozubený nůž z ušlechtilé oceli, který v případě potřeby snadno vyměníte za nový. Aby nedošlo k nehodě, provádíte krájení stiskem a držením speciálního tlačítka.

Stabilní chod

Díky průhlednému chrániči prstů nebude při manipulaci s potravinami v kráječi hrozit, že se pořežete. Dle vlastních preferencí si nastavte šířku plátků v rozmezí 1 až 15 mm. Čtyři protiskluzové nožky zajišťují, že při práci přístroj zůstává stát pevně na svém místě. Po skončení používání odklopte nářezovou desku a přístroj vyčistěte, abyste ho měli připravený pro příští použití.

Celokovový kuchyňský kráječ s nožem z kvalitní oceli značky RSG Solingen o průměru 19 cm.
 

 • Celokovové provedení zajišťující vysokou odolnost přístroje
 • Ozubený snadno vyměnitelný nůž ze značkové ušlechtilé ocele RSG Solingen
 • Průměr nože: 19 cm
 • Krájení držením tlačítka s možností aretace v krajní poloze
 • Nakloněná pracovní deska pro snazší přítlak potravin k noži
 • Průhledný chránič prstů pro přítlak potravin k noži
 • Krájení chleba, masa nebo sýra
 • Nastavitelná tloušťka krájení: 1 - 15 mm
 • 4 protiskluzové nožičky zajišťující stabilitu a bezpečnost použití
 • Velmi snadné čištění odklopením nářezové desky
 • Hlučnost při běhu naprázdno: 70 dB
 • Možno dokoupit nůž na krájení šunky pod obj. kódem: DO521S-1
 • Příkon: 150 W
Záruka 24 měsíců
 
Další parametry
Maximální tloušťka řezu 1 mm
Možnost sklopení Ne
Provoz trvalý provoz
Průměr nože 190 mm
Příkon kráječe 150 W
Regulace otáček Ne
 
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 37.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 25.5 cm
Hmotnost výrobku 4.4 kg
 
Rozměry balení
Šířka balení 43.0 cm
Výška balení 28.5 cm
Hloubka balení 28.0 cm
Hmotnost balení 5.2 kg
 

 

 

Na základě zkušeností z minulých aukcí příhozy neruším.

Proto ještě před přihozením si dobře promyslete, zda o zboží máte opravdu zájem a jste rozhodnuti, že zboží za nabízenou  cenu skutečně chcete.

Na veškeré zboží bude vystaven paragon do účetnictví, zároveň slouží jako záruční list, možnost odpočtu 21% DPH.


 Při zakoupení více kusů zboží, platíte jen jedno poštovné to nejvyšší ! Podívejte na mé aukce zde ušetříte ! 

V případě nějakých dotazů, klikněte zde: zavrelm@seznam.cz nebo tel.776101776

Kráječ Domo DO521S nerez, nový, záruka 2 roky, běžná cena 1989Kč !Tento výrobek má pouze nepatrně poškozenou přepravní krabici, kontrolovaný, jinak 100% stav, nový, nepoužitý, záruka zůstává, proto ta cena !Na dotaz zašleme foto. Pouze 1ks za tuto cenu !Levnější nenajdete, pokud ano, pište zavrelm@seznam.cz , volejte tel.776101776, upravíme cenu !Nejlevněji na našem e-shopu www.profinej.czCelokovové provedení, nůž ze značkové ušlechtilé ocele RSG Solingen, nastavitelná tloušťka krájení.Domo DO521SNespoléhejte na krájené pečivo z obchodu, které mnohdy bývá starší než chléb vcelku. Kupte si čerstvé kousky a nakrájejte si je doma pomocí kráječe Domo DO521S snadno a rychle. Přístroj je vhodný k použití nejen u pečiva, zvládnete s ním vytvořit rovnoměrné plátky také ze sýru a masa. Má v sobě zabudovaný ozubený nůž z ušlechtilé oceli, který v případě potřeby snadno vyměníte za nový. Aby nedošlo k nehodě, provádíte krájení stiskem a držením speciálního tlačítka.Stabilní chodDíky průhlednému chrániči prstů nebude při manipulaci s potravinami v kráječi hrozit, že se pořežete. Dle vlastních preferencí si nastavte šířku plátků v rozmezí 1 až 15 mm. Čtyři protiskluzové nožky zajišťují, že při práci přístroj zůstává stát pevně na svém místě. Po skončení používání odklopte nářezovou desku a přístroj vyčistěte, abyste ho měli připravený pro příští použití.Celokovový kuchyňský kráječ s nožem z kvalitní oceli značky RSG Solingen o průměru 19 cm. Celokovové provedenízajišťující vysokou odolnost přístrojeOzubený snadnovyměnitelný nůž ze značkové ušlechtilé ocele RSG SolingenPrůměr nože: 19 cmKrájení držením tlačítka s možností aretace v krajní polozeNakloněná pracovní deska pro snazší přítlak potravin k nožiPrůhledný chránič prstů pro přítlak potravin k nožiKrájení chleba, masa nebo sýraNastavitelná tloušťka krájení: 1 - 15 mm4 protiskluzovénožičky zajišťující stabilitu a bezpečnost použitíVelmi snadné čištění odklopením nářezové deskyHlučnost při běhu naprázdno: 70 dBMožno dokoupit nůž na krájení šunky pod obj. kódem: DO521S-1Příkon: 150 WZáruka24 měsícůDalší parametryMaximální tloušťka řezu1 mmMožnost sklopeníNeProvoztrvalý provozPrůměr nože190 mmPříkon kráječe150 WRegulace otáčekNeRozměry výrobkuŠířka výrobku37.0 cmVýška výrobku27.0 cmHloubka výrobku25.5 cmHmotnost výrobku4.4 kgRozměry baleníŠířka balení43.0 cmVýška balení28.5 cmHloubka balení28.0 cmHmotnost balení5.2 kgNa základě zkušeností z minulých aukcí příhozy neruším.Proto ještě před přihozením si dobře promyslete, zda o zboží máte opravdu zájem a jste rozhodnuti, že zboží za nabízenou cenu skutečně chcete.Na veškeré zboží bude vystaven paragon do účetnictví, zároveň slouží jako záruční list, možnost odpočtu 21% DPH.Při zakoupení více kusů zboží, platíte jen jedno poštovné to nejvyšší ! Podívejte na mé aukce zde ušetříte !V případě nějakých dotazů, klikněte zde: zavrelm@seznam.cz nebo tel.776101776
Nabídka č. 7043995390Zobrazení: 78