Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
KRÁSNÝ NÁHRDELNÍK S TANZANITY A PERIDOTY, STŘÍBRO!!! - Starožitné šperkyKRÁSNÝ NÁHRDELNÍK S TANZANITY A PERIDOTY, STŘÍBRO!!! - Starožitné šperkyKRÁSNÝ NÁHRDELNÍK S TANZANITY A PERIDOTY, STŘÍBRO!!! - Starožitné šperky
KRÁSNÝ NÁHRDELNÍK S TANZANITY A PERIDOTY, STŘÍBRO!!! - Starožitné šperky
1 z 3

KRÁSNÝ NÁHRDELNÍK S TANZANITY A PERIDOTY, STŘÍBRO!!!

(7047043531)
4 přihazovali
1 261 Kč
Ukončeno v pondělí 9. 10. 2023, 21:50:11
Vyhráno uživatelem b...7
22 sledovalo
4 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Ryzost
Doba dodání (od obdržení platby)

Předmětem dražby je opravdu nádherný, ojedinělý a něžný dvouřadý celostříbrný náhrdelník, stříbro 925/1000.

Tanzanity krásné modrofialové barvy a zelené peridoty (= olivíny) v náhrdelníku mají velikost až 7 x 4 mm a původ Afrika!

Jedná se o autorský ruční výrobek.

Délka dvouřadého náhrdelníku 41 cm, šířka 35 mm, hmotnost je 5,4 g.

Je nenošený, oslnivě se leskne!!!! Jediný, jiný podobný již dražit nebudu!!!

Neváhejte, JE OD KORUNKY!!! Trendem roku 2023 jsou výrazné šperky s kameny, neváhejte!!!

Náhrdelník je nepřehlédnutelný, nádherný šperk!

Dražím i prsten a náramek, který se k němu hodí!!!

Využijte situaci a pořiďte si originální dárky!!! Bude dodáno v dárkové krabičce.

V aukci dostanete přesně to, co je v popisu, pokud máte nějaká další očekávání, raději se zeptejte před příhozem, děkuji.

Výborný dárek i k maturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, Vánoce, Valentýn... dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...

Posílám i na Slovensko. Můj IBAN je CZ3003000000000246593336

Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit (ve lhůtě 7 dnů stanovené aukrem), děkuji.


Peridot má uklidňující účinek. Uzdravuje a regeneruje tkáně. Posiluje metabolizmus a blahodárně působí na kůži. Pomáhá srdci, brzlíku, plicím, močovému měchýři, slezině a trávicímu traktu. Léčí rovněž vředy a posiluje zrak. Pokud se položí na břicho, pomáhá při porodu, neboť zesiluje svalové stahy a současně zmírňuje bolest. Jeho energie upravuje bipolární nesoulad a pomáhá překonávat hypochondrii.


Tanzanit se vyplatí mít u sebe na blízku, pokud se na vás všechno valí, jste v napětí, stresu a zkrátka už všeho máte až po krk. V takovém případě vám přinese klid v duši a celkové zklidnění. Pomáhá detoxikovat organismus a zbavovat ho tak škodlivých a toxických látek. Posiluje obranyschopnost organismu a imunitní systém. Blahodárně působí při různých závažných onemocněních. Negativní energie pomáhá přeměňovat na pozitivní. Příznivě působí na zdraví štítné žlázy. Kromě fyzického zdraví také skvěle působí na lidskou psychiku, odstraňuje stres a napětí. Je úžasným prostředkem pro provádění meditací. Navíc také podporuje šíření velkorysosti k ostatním lidem. Blahodárně působí i na zdraví smyslových orgánů vlivem stáří nebo onemocnění. Napomáhá ke zmírnění bolesti hlavy a migrén.Na světě je jen jedno naleziště tanzanitu, jeho cena jen a jen poroste.

Předmětem dražby je opravdu nádherný, ojedinělý a něžný dvouřadý celostříbrný náhrdelník,stříbro 925/1000.Tanzanity krásné modrofialové barvy a zelené peridoty (= olivíny) v náhrdelníku mají velikost až 7 x 4 mm a původ Afrika!Jedná se o autorský ruční výrobek.Délka dvouřadého náhrdelníku 41 cm, šířka 35 mm, hmotnost je 5,4 g.Je nenošený, oslnivě se leskne!!!! Jediný, jiný podobný již dražit nebudu!!!Neváhejte, JE OD KORUNKY!!! Trendem roku 2023 jsou výrazné šperky s kameny, neváhejte!!!Náhrdelník je nepřehlédnutelný, nádherný šperk! Dražím i prsten a náramek, který se k němu hodí!!!Využijte situaci a pořiďte si originální dárky!!! Bude dodáno v dárkové krabičce.Vaukci dostanete přesně to, co je vpopisu, pokud máte nějaká další očekávání, raději se zeptejte před příhozem, děkuji.Výborný dárek i kmaturitě, promoci, narozeninám, svátku, výročí, na svatbu, Vánoce, Valentýn... dokud jsou peníze, či je nesežere inflace...Posílám i na Slovensko. Můj IBAN je CZ3003000000000246593336Prosím, přihazujte jen ti, kdo opravdu hodlají za předmět zaplatit (ve lhůtě 7 dnů stanovené aukrem), děkuji.Peridotmá uklidňující účinek. Uzdravuje a regeneruje tkáně. Posiluje metabolizmus a blahodárně působí na kůži. Pomáhá srdci, brzlíku, plicím, močovému měchýři, slezině a trávicímu traktu. Léčí rovněž vředy a posiluje zrak. Pokud se položí na břicho, pomáhá při porodu, neboť zesiluje svalové stahy a současně zmírňuje bolest. Jeho energie upravuje bipolární nesoulad a pomáhá překonávat hypochondrii.Tanzanitse vyplatí mít u sebe na blízku, pokud se na vás všechno valí, jste vnapětí, stresu a zkrátka už všeho máte až po krk. Vtakovém případě vám přinese klid vduši a celkové zklidnění. Pomáhá detoxikovat organismus a zbavovat ho tak škodlivých a toxických látek. Posiluje obranyschopnost organismu a imunitní systém. Blahodárně působí při různých závažných onemocněních. Negativní energie pomáhá přeměňovat na pozitivní. Příznivě působí na zdraví štítné žlázy. Kromě fyzického zdraví také skvěle působí na lidskou psychiku, odstraňuje stres a napětí. Je úžasným prostředkem pro provádění meditací. Navíc také podporuje šíření velkorysosti kostatním lidem. Blahodárně působí i na zdraví smyslových orgánů vlivem stáří nebo onemocnění. Napomáhá ke zmírnění bolesti hlavy a migrén.Na světě je jen jedno nalezištětanzanitu, jehocena jen a jen poroste.
Nabídka č. 7047043531Zobrazení: 114