Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
KŘÍŽÁCI LP  - LP / Vinylové desky
KŘÍŽÁCI LP  - LP / Vinylové desky
KŘÍŽÁCI LP  - LP / Vinylové desky
1 z 2
Použité

KŘÍŽÁCI LP

Skončeno
5 přihazovalo
555 Kč
Ukončeno v neděli 3. 3. 2024, 20:03:00
Vyhráno uživatelem j...1
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 95 Kč
Kurýr 135 Kč
Mezinárodní přeprava 200 Kč
Osobní převzetí (Zvole)
1 Kč
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
KŘÍŽÁCI LP
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

• NABÍZENÉ ZBOŽÍ

Stav viz. fotografie

Pro dotazy k aukcím preferuji komunikaci e-mailem, z důvodu flexibilnějšího a rychlejšího vyřízení požadavku. Přeji Vám příjemnou dražbu, podívejte se i na mé další aukce


• INFORMACE O AUKCI :

Na platby čekám jeden týden od vydražení aukce, zboží zasílám 7-10 dní po obdržení platby. Zboží bude znovu vystaveno, zda-li nebude uhrazeno v této lhůtě.

Berte prosím na vědomí, že vydražené zboží nezasílám na DOBÍRKU. Zboží mohu zasílat přes KURÝRNÍ SLUŽBU (DPD) & také ZÁSILKOVNU.


• PLATBA :

Platbu můžete uskutečnit pouze BANKOVNÍM PŘEVODEM. Číslo bankovního účtu najdete ve výherním e-mailu. Děkuji za pochopení. (Při platbě BANKOVNÍM PŘEVODEM, prosím uvést ČÍSLO NABÍDKY, které je uvedeno u AUKCE)

• NABÍZENÉ ZBOŽÍ Stav viz. fotografie Pro dotazy k aukcím preferuji komunikaci e-mailem, z důvodu flexibilnějšího a rychlejšího vyřízení požadavku. Přeji Vám příjemnou dražbu, podívejte se i na mé další aukce • INFORMACE O AUKCI : Na platby čekám jeden týden od vydražení aukce, zboží zasílám 7-10 dní po obdržení platby. Zboží bude znovu vystaveno, zda-li nebude uhrazeno v této lhůtě. Berte prosím na vědomí, že vydražené zboží nezasílám na DOBÍRKU. Zboží mohu zasílat přes KURÝRNÍ SLUŽBU (DPD) & také ZÁSILKOVNU. • PLATBA : Platbu můžete uskutečnit pouze BANKOVNÍM PŘEVODEM. Číslo bankovního účtu najdete ve výherním e-mailu. Děkuji za pochopení. (Při platbě BANKOVNÍM PŘEVODEM, prosím uvést ČÍSLO NABÍDKY, které je uvedeno u AUKCE)

Nabídka č. 7057365738 Vystaveno 25.02. 20:02 Zobrazení: 69